Karuzela Potok
Karuzela Potok
Karuzela Potok
% alk. 5.0
Blg 12.5
5907222338087addbarcode

Uwarzone przez Browar Karuzela.
Browar od drugiej warki tego piwa zmienił mu nazwę na Potok. Pierwszą uwarzył razem z Legia Rugby i taką też wtedy piwo to nosiło nazwę.
W naszym American Blond Ale postawiliśmy na cytrusy i kwiatowość o co zadbały chmiele Warrior, Centennial i Citra. Przy czym ciężar chmielenia przesunęliśmy w stronę aromatu. Goryczka jest delikatna i pięknie gra z czystą słodowością. Jeśli chodzi o drożdże to wybór padł na sprawdzone i zawsze pewne US-05. Całość sprawiła, że jesteśmy zadowoleni!
Dodał: Barcelonismo - 2018-12-05 08:17:27

oceny Oceny

Użytkownicy 7 / ilość: 2
Goście 9 / ilość: 1
średnia 7,67/10 / ilość: 3

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2019-03-01 20:49:43
Wygląd: kolor słomkowy, lekko zamglone, ładna piana i ładny lacing
Zapach: nie ma zapachu na American, chmiele amerykańskie są bardzo daleko, pachnie bardzo chlebowo, słodowo, trochę zbożowo
Smak: ma niby jakieś nuty cytrusowo-żywiczne, ale umówmy się znikome, urzeka jednak swoją chlebowością, a raczej tostowością, bo ma też nuty masła, melanoidynowe, taki spieczony chleb pszeniczny, goryczka jest taka grejpfrutowa i głównie ona może naprowadzać na amerykańskie chmiele. Nie wiem, co się kryje za nazwą American Blond Ale, gdyby to miał być American Wheat to by się przyczepił. Bardzo fajna owocowość, ale raczej swojska, niechmielowa. Udane piwo, bardzo pijalne, bardzo chlebowe.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010