Karuzela Plac Słoneczny
Karuzela Plac Słoneczny
Karuzela Plac Słoneczny
% alk. 6.3
Blg 15.5
5907222338148addbarcode
ulubione: 1

Uwarzone przez Browar Karuzela.
Przed Wami Plac Słoneczny, nasza zupełna nowość - DDH New England IPA! Taka nasza piękna Multiwitaminka pełna zdrowych Amarillo, Galaxy i odrobiny Mosaica!
Na Żoliborzu Oficerskim miał w założeniu tworzyć duży zegar słoneczny. Nawiązując do tej nazwy stworzyliśmy piwo jasno -złote, cytrusowe, które promienieje aromatami owocowo-kwiatowymi. Pomimo upływającego czasu to piwo ma zawsze przypominać o słonecznych i ciepłych dniach!
Skład: woda, słody: pale ale, pszeniczny, płatki pszenne, płatki owsiane, chmiel, drożdże WY London Ale III.
[opis producenta, fb]
Dodał: Barcelonismo - 2018-12-15 11:15:44

oceny Oceny

Użytkownicy 7 / ilość: 3
Goście 8,4 / ilość: 5
średnia 7,88/10 / ilość: 8

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2020-02-09 13:26:43
Piana znikoma, wysoka na około pół centymetra, szybko dziurawiąca się i opadająca, nie pozostawiająca trwałego lacingu na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza piaskowa, idąca w stronę żółtego, nieklarowne i nieprzejrzyste, stosunkowo mocno zmętnione. W zapachu nuty egzotyczne, tropikalne klimaty, cytrusy, owoce, subtelna zbożowość, są to bardzo intensywne aromaty. W smaku intrygująco kwaskowe, dużo owoców, tropików i egzotyki, goryczka lekko zalegająca, gładka faktura, wysoka treściwość, czuć że piwo jest świeże, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta w złotej kolorystyce, ładnie wykonana graficznie, w miarę dobrze i wyczerpująco opisana. Warka 12.09.2020. Ciekawa NE IPA, owocowa i egzotyczna, ale również nietypowo kwaskowa. Generalnie smaczne i udane piwo, ale nie do końca czuć to podwójne chmielenie. 7 z małym minusikiem to moja ocena.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010