Karuzela Huta - Sour Raspberry Stout
Karuzela Huta - Sour Raspberry Stout
Karuzela Huta - Sour Raspberry Stout
% alk. 5.2
Blg 14.0
5907222338001addbarcode

Uwarzone przez Browar Karuzela.
Położona w północnej części Bielan "Huta" znana była kiedyś jako Huta Warszawa. , mroczna z buchającymi czerwonymi płomieniami. Dlatego bazą naszej Huty jest ciemne piwo w stylu Oatmeal Stout z czekoladowymi nutami. A kolor krwistej czerwieni uzyskaliśmy dodając ogromną ilość malin.
Piwo pasteryzowane, niefiltrowane.
Skład: woda, słody (pszeniczny, pale ale, karmelowy, czekoladowy), płatki owsiane, jęczmień palony, chmiel, drożdże, maliny.
Dodał: Barcelonismo - 2020-01-24 21:02:42

oceny Oceny

Użytkownicy 7 / ilość: 3
Goście 0 / ilość: 0
średnia 7/10 / ilość: 3

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2020-02-09 14:02:24
Piana beżowa, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca jako taki lacing na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza rubinowa wręcz czarna, nieklarowne i nieprzejrzyste, stosunkowo mocno zmętnione. W zapachu nuty malinowe, palone i prażone akcenty, trochę kawy oraz czekolady, czuć zarówno ciemny klimat jak i owocowość. W smaku malina nadal gra główną rolę, nadając charakterystycznej kwaskowości, ciemny, palony klimat jako aftertaste chwilę utrzymuje się na podniebieniu, goryczka iluzoryczna, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta w bordowej kolorystyce, ładnie wykonana graficznie, w miarę dobrze i wyczerpująco opisana. Warka 12.07.2020. Bardzo ciekawe połączenie stouta z malinowym kwaskiem. Smaki nie gryzą się a wzajemnie współgrają. Póki co jedno z lepszych piw od bielańskiego browaru Karuzela. Doceniam, szanuję i wystawiam 7 z ogromnym plusem.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010