Karpat Wheat Belgian IPA
Karpat Wheat Belgian IPA
Karpat Wheat Belgian IPA
% alk. 5.0
Blg 12.5
8588005654425addbarcode
ulubione: 1

Piwo ze słowackiego browaru Karpat, przedstawiającego się jako rzemieślniczy, a znanego z produkcji dla europejskiego Tesco piw z serii Tesco finest craft beer.
Specjalne pszeniczne jasne piwo górnej fermentacji, niepasteryzowane i niefiltrowane. Piwo typu IPA (India Pale Ale). Orzeźwiające piwo pszeniczno-cytrusowe o chmielowym posmaku i przyjemnym wysyceniu. Jasny kolor z intensywnym zapachem i smakiem owoców cytrusowych. - głosi słowacki napis na etykiecie, bo ten po polsku został przetłumaczony prze google tranlatora i zaczyna się od Fermentowany z góry, zwłaszcza lekkie piwo pszeniczne - co można pominąć milczeniem.
Dodał: nietzsche - 2018-07-10 07:22:06

oceny Oceny

Użytkownicy 3,89 / ilość: 9
Goście 2,5 / ilość: 2
średnia3,64 / ilość: 11

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
paka1285
starstarstarstarstar

2018-10-16 21:22:25
Smakuje jak rozwodniony weizen. Jest kwaśne i nieprzyjemnie w smaku. W aromacie jest gdzieś daleko banan. Bardzo słabe piwo. Nie polecam nikomu.
oceny Oceny użytkownika:
3 ( smak: 2, zapach: 3, wygląd: 4 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2018-09-21 20:21:11
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, nie pozostawiająca trwałego lacingu na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza piaskowa, mocno zmętnione, nieprzejrzyste i nieklarowne. W zapachu nuty pszeniczne? Lekkie goździki i drożdże, kwaskowe aromaty, podbudowa słodowa, nic z IPY. W smaku podobnie w tle pszeniczne klimaty, piwo jest mocno kwaskowe, brak większej goryczki, ciut zboża, mało treściwe, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta również w ciemnej kolorystyce, solidnie wykonana graficznie. Warka 06.11.2018. Kwaśny weizen... Gdzie tu Belgia, gdzie tu IPA... Oj nieładnie tak oszukiwać. Nawet jak na pszeniczniaka szału tutaj nie ma, samą kwaskowością nie nadrobi się braków smakowych. Moją ostateczną oceną będzie 4 z minusem za jakość oraz wprowadzenie konsumenta w błąd. Browar Karpat nie grzeszy solidnością.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 3, zapach: 3, wygląd: 4 )
awatar
Bob
starstarstarstarstar

2018-08-17 15:02:59
Taka \"4\" z litości, najgorsze piwo z całego 4-paka. Goryczki brak, ma mniej goryczki niż lager, już o APA nie wspominając... Belgian? Belgi jest bardzo mało, dominuje nuta bananowa. Może zrobili to piwo na drożdżach weizenowski? Ogólnie piję się kiepsko, piwo jest męczące i lekko kwaskowate (lekkie zepsucie?). Jedynym plusem jest dość przyjemny aromat, który przypomina nam klimaty weizena.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 4, zapach: 6, wygląd: 5 )
awatar
Thesloma
starstarstarstarstar

2018-08-04 23:57:54
Trochę oszukane te piwa z \"browaru\" Karpat moim zdaniem. Te wypadło że jest to po prostu weizen moim zdaniem na dodatek bardzo wodnisty.
oceny Oceny użytkownika:
3 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.