Karpat Premium Lager
Karpat Premium Lager
Karpat Premium Lager
% alk. 5.2
Blg 12.0
8588005654906addbarcode
ulubione: 4

Piwo ze słowackiego browaru Karpat, przedstawiającego się jako rzemieślniczy, a znanego z produkcji dla europejskiego Tesco piw z serii Tesco finest craft beer.

Piwo jasne, dolnej fermentacji, niepasteryzowane i niefiltrowane
Składniki: woda, słód jęczmienny, słód pszeniczny, chmiel, drożdże
Dostępne w butelkach bezzwrotnych o pojemności 330 ml.
Dodał: nietzsche - 2018-08-14 22:12:08

oceny Oceny

Użytkownicy 6 / ilość: 7
Goście 0 / ilość: 0
średnia6 / ilość: 7

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2018-11-01 22:09:50
Wygląd: Kolor bursztynowy, jego nieklarowność charakteryzuje się tym, że pływa mnóstwo drobin, piana na alibi taka poniżej centymetra
Zapach: słodowy i owocowy, nawet powiedziałbym, że cytrusowy
Smak: Paradoksalnie chyba najlepszy Karpat jaki piłem, choć to po prostu lager, ale czy dobry? Nie, po prostu tamte były fatalne. O dziwo, klony warzone dla Tesco pod marką Tesco były o niebo lepsze od ich podstawowych odpowiedników pod marką własną, które są 2x droższe. Mamy słodowość, trochę chlebowości, owocowość, ale chmielową, pewnie sladek, jest też jakaś mandarynka, może czeski cascade, diacetylowe, wkurzająca papierowość.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 6 )
awatar
paka1285
starstarstarstarstar

2018-10-16 20:58:28
Piwo jest mocno średnie. Bardzo niskie wysycenie, brak piany w szkle po 30 sec. W aromacie słodowe i lekko kwiatowe. Po czasie w aromacie czuć czerwone jabłko. Raczej nie polecam tego piwa.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 6 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2018-09-17 22:54:35
Piana biała, drobnoziarnista, wątpliwej jakości, wysoka na około pół centymetra, szybko dziurawiąca się i opadająca po przelaniu piwa z butelki do szkła, nie pozostawiająca trwałego lacingu na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza miodowa, stosunkowo mocno zmętnione, nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu nuty słodowe, drożdżowe aromaty, ale występują również drzewne i kwiatowe akcenty. W smaku ta nietypowa dla stylu drzewność zdecydowanie dominuje na podniebieniu, piwo jest lekko kwaskowe, goryczka subtelna, nie zalegająca o profilu ziołowym, trochę zbożowych klimatów, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta w niezbyt jasnej kolorystyce, graficznie bez szału. Warka 28.10.2018. W miarę świeży lager dostępny w Tesco, czy smaczny... kwestia gustu... Jeżeli ktoś lubi drzewne i drożdżowe posmaki powinien być zadowolony. Mnie nie przekonało do końca, dlatego też dam 6 z minusem, do wypicia i zapomnienia.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 6 )
awatar
Bob
starstarstarstarstar

2018-08-17 14:49:02
Jeden z najlepszych jasnych lagerów (pilsem bym tego nie nazwał) jakie piłem. Piwo jest karmelowe, w zapachu i smaku dominuje nuta herbatnikowa. Goryczka średnia, bardzo przyjemna, kontynentalna. Piwo jest niesamowicie pijalne, słodowość ma na najwyższym poziomie jeżeli chodzi o ten styl. Szkoda, że jest dostępny tylko w 4-paku z innymi piwami, bo tak to bym skosztował jeszcze raz i wyrobił bardziej opinie o tym piwie.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.