Karlsquell 4,9%
Karlsquell 4,9%
Karlsquell 4,9%
% alk. 4.9
Blg 11.2
brak koduaddbarcode

Piwo jasne typu pils, uwarzone przez niemiecki Frankfurter Brauhaus GmbH, z Frankfurtu nad Odrą. Piwo to można kupić w supermarketach sieci Aldi, wraz z kilkoma innymi Karlsquell. Jest to piwo pasteryzowane oraz filtrowane, warzone według Nemieckiego Prawa Czystości. Możliwe, iż dostępne jest jedynie w wersji puszkowej. Puszkę przyozdabiają hasła, które mówią o przyjemności picia piwa i delikatnym, świeżym smaku pilsa.

Skład: woda, słód jęczmienny i chmiel.

Barwa słomkowa, idealnie klarowna. Piana śnieżnobiała, składa się z pęcherzy o różnej wielkości. Po nalaniu jest obfita i wysoka na dwa centymetry. Z czasem drobniejsze pęcherze przeistaczają się w grube i szybko pękają. Pozostaje skromna warstwa z dziurami i grubozarnisty pierścień. Piana pozostawia wyraźne, lecz nierówne i szybko zanikające firanki na szkle. Aromat delikatny, wyczuwalny jedynie słód i nienaturalny, kojarzący się z plastikiem lekki aromat w tle. W smaku ww smaku delikatne a nawet lekko wodniste, subtelny posmak słodowy i delikatna słodycz. Goryczka minimalna i ujawniająca się tylko na chwilę. Nasycenie CO2 na poziomie średnio-wysokim.
Dodał: stacher93 - 2015-01-13 09:14:43

oceny Oceny

Użytkownicy 5 / ilość: 2
Goście 7 / ilość: 5
średnia6,43 / ilość: 7

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość
2019-11-14 21:12:59
Taki sobie sikacz. To mocne jest lepsze.
awatar
Stacher93
moderatorstarstarstarstarstar
2015-01-02 18:42:55
Zwyczajne,nieco wodniste piwo.Warzone w Niemczech i stawiając je przy Albertusie, czyli piwie podobnego pokroju ale warzony w Browarach Łódzkich widać różnicę.Gdyby nie lekko, nieprzyjemny zapach Karlsquella w zielonej puszce oceniłbym jeszcze wyżej.Cena nie przekraczająca 2 zł i piwo całkiem znośne.Nie spodziewałem się niczego lepszego po nim, moim zdaniem tak powinny smakować piwa tego typu.Niestety Van Pur, Połczyn, Głubczyce, warząc piwa dla marketów często schodzą dużo niżej z poziomem.Czasem zdarza się, że ich piwa są nie do wypicia.Podsumowująć Karlsquell nie jest zły, jak na marketówkę może być.Jeszcze mają w ofercie Karlsquella puszkę w kolorze biało czerwonym z alkoholem 5,5%.Za jakiś czas go ocenię.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.