Kaiser Pilsner
Kaiser Pilsner
Kaiser Pilsner
% alk. 5.0
brak koduaddbarcode
ulubione: 2

Grecki Pilsner. Piwo jest jedyne w swoim rodzaju dzięki wyjątkowemu smaku i jakości, pozostałemu bez zmian w czasie. Piwo Kaiser wykonane jest z wybranych odmian jęczmienia i chmielu jest fermentowane i dojrzewa powoli,
aby dać pełen i łagodny smak prawdziwych piw typu Pils, zgodnie z niemiecką filozofią i tradycją. Zbieranie i wybór każdego składnika wykonany jest tylko z wybranych odmian, zawsze przy surowych kryteriach i standardach, dzięki którym piwo to wolno fermentuje i zachowuje bardzo dobry smak, którego wymaga niemiecka tradycja warzenia piwa.
Dodał: Shinodin - 2014-04-28 09:45:02

oceny Oceny

Użytkownicy 4,6 / ilość: 5
Goście 8 / ilość: 4
średnia6,11 / ilość: 9

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
kurp
starstarstarstarstar
2024-06-27 11:53:45
Baardzo przeciętne plus jakaś niefajna kwasowa nuta - diabli go wiedzą, czy to zamysł szalonego piwowara, czy może niechlujne przechowywanie w greckim słońcu.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 5 )
awatar
kurp
starstarstarstarstar
2024-06-27 11:55:23
PS. Naprawdę, nie sugerujcie się słowem "pilsner" na etykietach. Po wysuszeniu dwóch lodówek tutejszego piwa stwierdzam, że ono nijak nie koreluje ze smakiem.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 5 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2015-09-09 23:51:39
Piana mizerna, drobnoziarnista, brak lacingu, momentalnie się dziurawi i zostaje pod szczątkową postacią. Barwa bardzo jasna słomkowa klarowne i przejrzyste. W zapachu słodowe, niestety jakby chemiczne. W smaku zdecydowanie za słodkie, goryczka praktycznie żadna, mocna doza kwaskowości i ciut chemii, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel zwykły w złotku, etykieta prosta, zbyt prosta jak na mój gust. Jedno ze słabszych greckich piw typu lager, zbyt słodkie, mało orzeźwiające, generalnie więcej niż 4 z plusem po prostu nie idzie dać, gdyby nie było czuć tak tej chemii w smaku...
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 4 )
awatar
Gość
awatar
Gość
2014-09-28 08:59:37
bardzo dobre pilem go w Grecji
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.