zamknij Przeglądaj bez reklam! patronite
Jurajskie Mojito
Jurajskie Mojito
Jurajskie Mojito

Piwo uwarzone przez Browar na Jurze z Zawiercia.

To mega orzeźwiający słodko/kwaśny smak.
Mięta, limonka i cukier trzcinowy dają niesamowite połączenie i swoim smakiem przypominają jeden z najsłynniejszych drinków świata.

Dostępne w butelkach bezzwrotnych o pojemności 500 ml.
Dodał: Piwosz92 - 2019-02-05 14:47:48

oceny Oceny

Użytkownicy 7,33 / ilość: 9
Goście 9,33 / ilość: 3
średnia 7,83/10 / ilość: 12

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Chrisrks
starstarstarstarstar

2019-03-24 15:58:50
Piwo wygląda naprawdę letnio i zachęcająco. Dobra biała piana, długo cieszy oko ,pozostawiając koronkę na szkle. Złote,mętne,niemal słoneczne. Aromat limonki,miety,przytłumiony słodyczą cukru trzcinowego. Niestety powoduje to lekko stęchły podkład. W smaku cukier trzcinowy wraz ze słodem zaczyna dominować. Na drugim planie mięta,limonka. Piwo dość mocno wysycone,ale dobrze pijalne. Na letnie dni,dobrze schłodzone będzie orzeźwiająco przyjemne.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 7, wygląd: 9 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2019-03-01 21:08:01
Piana biała, drobno i gruboziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca szczątkową formę lacingu na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza piaskowa, nieklarowne i nieprzejrzyste, stosunkowo mocno zmętnione. W zapachu wyraźne nuty limonkowe, miętowe aromaty, faktycznie pachnie jak moijto. W smaku limonka zdecydowanie dominuje na podniebieniu, miętowy finisz, świetna kontra kwaskowa, goryczka iluzoryczna, sporo słodyczy, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od browaru na Jurze, etykieta nawiązująca graficznie do nazwy, w miarę dobrze opisana. Warka 04.11.2019. Ciekawe piwo z dodatkiem soku z limonki oraz mięty. W ciepłe letnie dni orzeźwienie gwarantowane. Może lekko przesłodzone przy pomocy cukru trzcinowego, ale ktoś kto nastawia się na piwo o smaku będzie usatysfakcjonowany brakiem chemicznych i nienaturalnych posmaków. Ode mnie 7.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
Gość
awatar
Gość

2019-02-21 18:39:42
Pychota! Na lato idealne , orzeźwiające , delikatne w smaku , świetne !
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010