Jastrzębie AIPA
Jastrzębie AIPA
Jastrzębie AIPA
% alk. 5.2
Blg 14.0
5900316511915addbarcode

Intensywny chmielowy smak z wyczuwalnymi nutami cytrusowymi. Wszystko podbite wyraźną goryczką uzupełniającą charakter piwa. Skład: woda; słody: pilzneński, pszeniczny; chmiele: Marynka, Mosaic; drożdże: S-05
Dodał: Luki1968 - 2021-10-02 18:31:31

oceny Oceny

Użytkownicy 5 / ilość: 2
Goście 0 / ilość: 0
średnia5 / ilość: 2

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2021-10-02 16:03:56
Piana nie do końca biała, drobno i gruboziarnista, wysoka na około pół centymetra, dość szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca szczątkową formę lacingu na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza piaskowa, bardzo mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu dużo żywicy, karmel, zbożowość, drożdze, cytrusów natomiast jak na lekarstwo. W smaku treściwe żywica i zboże dominują na podniebieniu, goryczka lekko zalegająca, natomiast mocny hop burn drażni gardło, słabsza kontra kwaskowa, karmel, cytrusów brak, ciężko się je pije, brakuje świeżości, piwo jest bardzo ciężkie, męczące, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta w czerwonej kolorystyce, ładnie wykonana graficznie, w miarę dobrze i wyczerpująco opisana. Warka 30.07.2022. Coś tu chyba poszło nie tak...potężny hop burn drapiący gardło, karmel, żywica, drożdze. Smakuje jak pierwsza nieudana interpretacja tego stylu przez domowego browarnika...ode mnie 4.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 4 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.