Jan Olbracht Candy Joker
Jan Olbracht Candy Joker
Jan Olbracht Candy Joker
% alk. 6.0
Blg 16.0
5902627012051addbarcode

Cukierek albo psikus? Polecamy cukierka, i to w najlepszym wydaniu. Postanowiliśmy stworzyć nowe, niebanalne piwo dla poszukiwaczy smaku najpopularniejszego na świecie święta duchów.
BON BON FRUIT & PUMKIN PASTRY ALE to piwo o aromacie słodkich, owocowych cukierków Bon-Bon zmiksowanych z delikatną nutą ciasta dyniowego, a fantastyczne ciałko i pomarańczowy kolor to zasługa puree dyniowego i brzoskwiniowego. Nic dodać, nic ująć - Halloween w butelce wjeżdża na salony. - opis producenta z FB
Dodał: nietzsche - 2021-11-02 17:42:50

oceny Oceny

Użytkownicy 4,46 / ilość: 13
Goście 8 / ilość: 1
średnia4,71 / ilość: 14

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość

2021-11-25 23:58:50
Bardzo specyficzne piwko ... mimo wszystko mi zasmakowało
awatar
Lukaszndm
starstarstarstarstar

2021-11-23 19:40:08
Nie moja bajka , strasznie słabe
oceny Oceny użytkownika:
3 ( smak: 3, zapach: 3, wygląd: 4 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2021-11-20 20:38:20
Piana praktycznie żadna, nie do końca biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, dziurawiąca się momentalnie po przelaniu piwa z butelki do szkła i nie pozostająca już pod zupełnie żadną postacią, następstwem czego brak lacingu. Barwa ciemniejsza, mocno zmętnione, nieklarowne i nieprzejrzyste, stosunkowo mocno zmętnione, na powierzchni unoszą się drobinki drożdżowe. W zapachu sztuczna nuta cukierkowa, trochę taka kukułka, może brzoskwinia na granicy autosugestii, karmel, generalnie jednak jest to roztopiony cukierek. W smaku słodkie, nadal cukierek dominuje tym razem na podniebieniu, trochę więcej brzoskwini, ale takiej cierpkiej, brak większej goryczki, słabsza kontra kwaskowa, dyni nie wyczuwam, landrynka, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od browaru Jan Olbracht, etykieta naprawdę fajnie, klimatycznie wykonana graficznie, dobrze choć nie wyczerpująco opisana. Warka 11.10.2022. No nie jest to dobre piwo, sztucznie słodki cukierek połączony z ledwo wyczuwalnym puree brzoskwiniowym. Ode mnie dostaje 3.
oceny Oceny użytkownika:
3 ( smak: 3, zapach: 3, wygląd: 3 )
awatar
Gulek
starstarstarstarstar

2021-11-01 16:42:44
Ja się troszkę wyłamię i przyznam, że smakowało mi to piwo. Aromat pieczonego ciasta, w smaku pieczone ciasto, rodzynki. Baza tego piwa bardzo możliwe, że była z Piernikowego Focha bo pijąc to piwo od razu miałem skojarzenie z Piernikowych Fochem zresztą z tego samego browaru. Kolor multiwitaminy i może to odstrasza. Ode mnie jednak 7/10.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.