Inne Beczki Zero To Hero
Inne Beczki Zero To Hero
Inne Beczki Zero To Hero
% alk. 0.5
5901122234203addbarcode

Uwarzone przez Browar Inne Beczki.
Attenzione! Nowy rok zaczynamy od piwa bezalkoholowego. Wyszło ekstra! Piwo ma ciało i przyjemną goryczkę.
Postaraliśmy się przy okazji aby piwo miało właściwości izotoniczne. To tak z myślą o sportowych świrach, chociaż nie tylko. Uznaliśmy, że to dobra alternatywa dla różnych kolorowych wynalazków. Chociaż wiadomo - co kto lubi. Piwo to źródło przeciwutleniaczy (polifenoli), magnezu, potasu i witamin z grupy B, a dodatek soli morskiej uzupełnia elektrolity. Serio!
Przedstawiamy Zero to Hero!
[opis producenta, fb]
Dodał: Barcelonismo - 2019-01-14 08:01:17

oceny Oceny

Użytkownicy 6,44 / ilość: 9
Goście 8,75 / ilość: 4
średnia 7,15/10 / ilość: 13

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Lukasz
starstarstarstarstar

2019-07-29 09:29:33
Kolor coś w rodzaju pomarańczowego, mętne, widać brak filtracji także w postaci zawieszonych w cieczy drobinek. Piana dość szybko redukuje się do cienkiego kożucha, który jednak trzyma się nieźle. W aromacie bardzo owocowe, czuć też nuty typowe dla piw bezalkoholowych. W smaku lekkie, bardzo pijalne. Na szczęście w smaku nie czuć szczególnie tej \"bezalkoholowości\". Goryczka umiarkowana. Piwo ma lekko owocowy profil. Wysycenie niewysokie, ale nie przeszkadza w konsumpcji.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 5, wygląd: 8 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2019-06-10 13:52:15
Piana biała, drobnoziarnista, w miarę gęsta i puszysta, wysoka na około centymetr, powoli dziurawiąca się i opadająca, nie pozostawiająca trwałego lacingu na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza piaskowa, nieklarowne i nieprzejrzyste, stosunkowo mocno zmętnione. W zapachu nuty owocowe, lekkie ryżowe oraz chlebowe akcenty, nieznaczna landrynka, podbudowa słodowa. W smaku subtelna owocowość, delikatnie słony finisz, ponadto zboże, ziołowość i charakterystyczna dla piw bezalkoholowych nuta ryżowa, goryczka iluzoryczna, podobnie jak kontra kwaskowa, obecna w minimalnym stopniu, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły biały, etykieta w ciekawych barwach, w miarę dobrze, choć nie wyczerpująco opisana. Warka 22.01.2020. Całkiem smaczne piwo bezalkoholowe, gdzie akcenty ryżowe i landrynkowe są ograniczone do minimum, ciekawy słony finisz. Nie jest to mistrzostwo świata, ale jak na wyrób bez % da się wypić, ode mnie tym razem 6 z plusem.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
awatar
Student
starstarstarstarstar

2019-02-28 19:28:12
Piwo barwy słomkowej, nieprzejrzyste. Piana ładna, drobnopęcherzykowa, ale szybko znika. W aromacie nuty chlebowe, co typowe dla piw bezalkoholowych, JA niestety tego nie lubię, w smaku podobnie, najpierw orzeźwiające, może nawet cytrusowe, a na końcu ponownie nuty chlebowe, coś na kształt kwasu chlebowego. Jak na piwo średnio, jak na piwo bezalkoholowe... umiarkowanie dobre.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 5, zapach: 8, wygląd: 9 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010