Inne Beczki Kansas
Inne Beczki Kansas
Inne Beczki Kansas
% alk. 4.6
Blg 11.0
5905669683890addbarcode

Uwarzone przez Browar Inne Beczki.
Wielkie Równiny Ameryki Północnej. Pola pszenicy ciągnące się po horyzont. Kłosy mieniące się w słońcu. Warkot kombajnu. Na przestrzeni 2,5 tysiąca kilometrów rozciąga się tzw. „Wheat Belt”. A Kansas jest jego stolicą. W naszym piwie połączyliśmy przyjemne chlebowo-owocowe nuty pszenicznego słodu z soczystym aromatem amerykańskiego chmielu. Całość uzupełnia delikatna goryczka.
Receptura: Jacek Błędowski
[opi producenta, fb]
Dodał: Barcelonismo - 2018-04-24 07:28:53

oceny Oceny

Użytkownicy 7 / ilość: 2
Goście 0 / ilość: 0
średnia7 / ilość: 2

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2018-05-17 20:31:04
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, dość szybko dziurawiąca się i opadająca, nie pozostawiająca trwałego lacingu na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza piaskowa, stosunkowo mocno zmętnione, nieprzejrzyste i nieklarowne. W zapachu subtelne nuty zbożowe, lekkie owocowe klimaty, trochę karmelowych akcentów, w tle cytrusy oraz podbudowa słodowa. W smaku jest podobnie, sporo zbożowości, mało pszenicznych aromatów, niewyraźne cytrusowe klimaty w tle, goryczka lekko zalegająca o profilu ziołowym, słabsza kontra kwaskowa, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, barwna etykieta solidnie wykonana graficznie, w miarę dobrze opisana. Warka 25.10.2018.Spodziewałem się bardziej aromatycznego wyrobu, a trochę bezpłciowa jest ta amerykańska pszenica... Nie powiem faktycznie poprawność stylowa jest zachowana jednak w zbyt rozsądnych granicach, brakuje ciut wariactwa i brawury. Przez co efekt orzeźwienia jest gorszy niż powinien. Za ten wyrób Innych Beczek mogę zaproponować maksymalnie 6 z małym może plusikiem
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.