Inne Beczki Jungle Bells
Inne Beczki Jungle Bells
Inne Beczki Jungle Bells
% alk. 6.0
Blg 15.0
5905669683555addbarcode

Uwarzone przez Browar Inne Beczki.
Przyszła zima. Z dżungli przenosimy Was do sosnowego lasu. Jungle Bells to klasyczne IPA chmielone tylko jedną odmianą chmielu. Dla większego efektu wrzuciliśmy do tego piwa choinkę. W całości! W aromacie dominuje żywica z wyraźnymi nutami sosny. Wspaniale współgra z nią wyraźna grejpfrutowa goryczka. Wesołych!
Receptura: Jacek Błędowski.
[opis producenta, fb]
Dodał: Barcelonismo - 2017-12-12 08:12:06

oceny Oceny

Użytkownicy 6 / ilość: 6
Goście 9,33 / ilość: 3
średnia 7,11/10 / ilość: 9

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
zbieraczek
starstarstarstarstar

2019-07-14 15:44:05
Piana średniej wysokości, drobnoziarnista, lacing.
Barwa zmętniona, miedziana, widoczne malutkie drobinki osadu.
Zapach - potężna dawka sosny i iglaków, cytrusy, grejfrut.
Smak: tak jak w zapachu, bardzo mocno żywiczno-iglasto-sosnowy, zostaje przez jakiś czas na podniebieniu, do tego wszystkiego dochodzą cytrusy, wyraźnie nachmielone; wysycenie niskie+, goryczka niska+, bardzo ciekawe i intensywne
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 8, wygląd: 7 )
awatar
Jacelinho
moderatorstarstarstarstarstar

2019-02-10 21:44:59
Barwa herbaciana , zmętniona . Piana przybrudzona biel , nawet trwała i zostawia solidny lacing. W aromacie czuć świerk, trochę perfumowato , źywica choć jest to mało intensywny aromat , spodziewałem się więcej. Na drugim planie bardzo delikatnie czuć cytrus , ten Chinook który tam jest jedynym chmielem. W smaku pije się sesyjnie , jest gładkie , niska goryczka. Niestety wg mnie mało jest świerku , żywicy , spodziewałem się więcej po tym piwie. Jest trochę karmelu , średnie nasycenie. Miałem nadzieje na więcej , jak ktoś jest początkujący to mu zasmakuje , dla mnie to jednak za mało. Warka 22.11.2019 średni wyrób , tak jak by na pół gwizdka ta IPA z Innych Beczek.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 7 )
awatar
piwolog
moderatorstarstarstarstarstar
2019-03-13 20:50:47
Jak dla mnie było więcej żywicy niż w nowej warce nepomucen Forest IPA
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 9, wygląd: 8 )
awatar
marcin729
starstarstarstarstar

2018-12-17 14:53:22
Piłem piwa mocniej dające sosną i żywicą. Na ich tle to jest dość lekkie. Ale smak całkiem fajny. Pasująca goryczka, mało zalegająca może i grejfrutowa.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2018-03-30 22:07:59
Piana nie do końca biała, drobno i gruboziarnista, wysoka na około centymetr, wątpliwej jakości, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, nie pozostawiająca trwałego lacingu na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza miodowa, stosunkowo mocno zmętnione, nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu wyraźne nuty karmelowe, żywiczne aromaty, choinka w postaci pędów sosny, w tle owoce. W smaku choinka jest już zaznaczona zdecydowanie bardziej, pędy sosny utrzymują się jakiś czas na podniebieniu, dobra karmelowa kontra słodowa, na drugim planie żywica, słabsza kontra kwaskowa, goryczka lekko zalegająca o profilu ziołowym, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta z przewagą niebieskiego koloru, graficznie bez zarzutu, w miarę dobrze opisana. Warka 30.05.2018. IPA z dodatkiem pędów sosny, piłem już parę takich wynalazków. W tym przypadku choinka jest całkiem wyraźna choć nie dominującą smaku, jeśli chodzi o poprawność stylową to poziom jest tutaj przeciętny. Mocno karmelowa IPA, bez większej obecności żywicy czy cytrusów. Ten akurat wyrób z serii Pop Up w mojej opinii wypada dość blado... Jestem w stanie zaproponować maksymalnie 6 i nic więcej...
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010