Infinitum American Barley Wine Iced Single Malt Whisky Barrel Aged
Infinitum American Barley Wine Iced Single Malt Whisky Barrel Aged
Infinitum American Barley Wine Iced Single Malt Whisky Barrel Aged
% alk. 12.0
Blg 25.0
brak koduaddbarcode

Uwarzone przez Infinitum Brewing.
nfinitum Brewing – to browar oferujący luksusowe piwa, tworzone przez pasjonatów i praktyków branży piwowarskiej, którzy postanowili przełamać zwykłe standardy i pokazać światu, bezkompromisową jakość.
American Barley Wine jest pierwszym piwem z serii, które jest warzone przez Infinitum Brewing. Już niebawem browar Infinitum Brewing planuje wypuścić na rynek kolejne luksusowe warianty piwa.
Nasz American Barley Wine jest piwem w którym każdy pojedynczy składnik został przemyślany i starannie wybrany. Najlepszej jakości jasny słód jęczmienny i specjalne belgijskie słody karmelowe odpowiedzialne są zarówno za ekstrakt jak i i mozaikę smaków i aromatów. Użyta ilość chmielu pobiła rekord warzelni, a podczas leżakowania dodatkowo został nachmielony żywicznym i cytrusowym amerykańskim chmielem odmiany Simcoe.
Potem poddaliśmy piwo procesowi wymrażania, czyli tak obniżyliśmy temperaturę uwarzonego piwa, aby można było usunąć z niego zamarzniętą w nim wodę. Dzięki temu unikalnemu procesowi piwo staje się jeszcze bardziej esencjonalne, o solidnym ciele i gęstości. Po wymrożeniu nasz Ameriacan Barley Wine spędził jeszcze ponad 12 miesięcy w dębowych beczkach po znakomitej szkockiej whisky Single Malt – Bowmore pochodzącej z wyspy Islay, najstarszej gorzelni w całej Szkocji.
Receptura jest autorstwa Michała Kopika – jednego z najlepszych piwowarów i piwnych ekspertów na świecie o wieloletnim doświadczeniu w branży piwowarskiej.
Każda butelka poparta jest wieloma laty doświadczenia i posiada unikalny numer ze względu na bardzo limitowaną ilość. Z tego rocznika jest jedynie 1500 butelek.
[opis za oficjalną stroną internetową producenta]
Dodał: Barcelonismo - 2019-12-09 08:49:09

oceny Oceny

Użytkownicy 0 / ilość: 0
Goście 0 / ilość: 0
średnia 0 / ilość: 0

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Na razie brak komentarzy. Twój może być pierwszy.
awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010