Incognito Out of Africa
Incognito Out of Africa
Incognito Out of Africa
% alk. 6.0
Blg 15.0
5900779337374addbarcode

Każdy szaman potwierdzi, że na afrykańskie upały najlepsze jest owocowe orzeźwienie. Składniki: woda, słód jęczmienny, ananas, mango, chmiel, drożdże.
Dodał: Johnny_Beer_ - 2020-09-27 16:55:36

oceny Oceny

Użytkownicy 6,5 / ilość: 4
Goście 0 / ilość: 0
średnia6,5 / ilość: 4

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2020-10-10 20:39:02
Piana biała, gruboziarnista, wątpliwej jakości, wysoka na około pół centymetra, dość szybko dziurawiąca się i opadająca, nie pozostawiająca trwałego lacingu na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza piaskowa, mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu nuty karmelowe, żywiczne klimaty, pojawia się również akcent owocowy, choć nie powiedziałbym, że to ananas czy mango, jakaś tam słodowość, drożdżowy klimat, dziwna kwaskowość, goryczka też taka niezbyt naturalna, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta ciekawie wykonana graficznie, w miarę dobrze, choć nie wyczerpująco opisana. Warka 15.03.2021. Mój pierwszy kontakt z browarem Incognito czyli APA z marakują był co najwyżej przeciętny. Drugi raz nie jest lepszy, a nawet gorszy. Kiepska IPA, a dodatku owoców nie czuć praktycznie wcale... Cena zdecydowanie nieadekwatna do jakości. Przeciętniak na przeciętną 5 nawet z minusem. Browar Incognito w mojej opinii pod kreską.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 5 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.