IKEA Öl Ljus Lager
IKEA Öl Ljus Lager
IKEA Öl Ljus Lager
% alk. 4.7
brak koduaddbarcode

Złocisty lager o okrągłym smaku i dobrze wyważonej goryczy. Podawać schłodzone do wszelkiego rodzaju potraw. Wyprodukowane dla sieci sklepów Ikea.
Dodał: Shinodin - 2017-09-19 11:35:25

oceny Oceny

Użytkownicy 5 / ilość: 2
Goście 5 / ilość: 1
średnia5 / ilość: 3

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2017-08-25 18:11:53
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, lacing praktycznie zerowy. Barwa ładna, ciemniejsza bursztynowa, w miarę klarowne i przejrzyste, nieznacznie tylko zmętnione. W zapachu nuty słodowe, lekkie zbożowe klimaty, trochę karmelu i landrynki. W smaku słodkie, tutaj chemiczna landrynka jest już wyraźnie zaznaczona, mniej czuć zbożowość, słabsza kontra kwaskowa, goryczka jedynie iluzoryczna, wysycenie na średnio-wysokim poziomie. Kapsel biały ze wzorem otwieracza, etykieta również w białej kolorystyce, graficznie wykonana po najmniejszej linii oporu. Warka 15.12.2017. Mocno przeciętny jasny lager rodem ze Szwecji. Dominuje chemiczna landrynka i słodowość, orzeźwienie na minimalnym poziomie. Jakość zdecydowanie nieadekwatna do ceny, ale też tego się spodziewałem i dlatego się nie rozczarowałem zanadto. Średnie piwo na średnią ocenę 5.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.