Huber Weisses Original
Huber Weisses Original
Huber Weisses Original
% alk. 5.4
Blg 12.0
4005338000254addbarcode

Weizen z bawarskiego Hofbrauhaus Freising (Toering).

Znaczone przez świeże, górnofermentacyjne drożdże. Harmonijne, pełne, z łagodnym i subtelnie musuwaniem. Uroczy złotożółty kolor i smak, który nadaje mu prawdziwy charakter. - opis producenta.
Dodał: nietzsche - 2019-09-14 09:32:07

oceny Oceny

Użytkownicy 6 / ilość: 1
Goście 0 / ilość: 0
średnia6 / ilość: 1

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
nietzsche
starstarstarstarstar
2019-10-01 23:20:37
Wygląd: wręcz wylatuje z butelki, a termin ma jeszcze rok, więc w miarę świeże, piana obfita, ale jak to w przypadku gushingu niebyt trwała, zmętnienie w szkle dosyć umiarkowane, ale na dnie butelki widać spory osad, więc, gdyby długo nie stało to byłoby mętniejsze, barwa słomkowa
Zapach: po otwarciu mega guma balonowa i banan, ale taki ze słodyczy, były kiedyś takie galaretki bananowe, trochę kaszka bananowa też tak pachnie, po ostaniu pachnie mocno Hallertauerem, co jest jednak niezbyt częste w weizenach, bardzo ciekawie guma balonowa łączy się z chmielem
Smak: W smaku też czuć chmiel i by mi to przeszkadzało w pełnym weizenie, ale ten jest mocno wytrawny, smakuje jak skrzyżowanie pilsa z weizenem. Wysycony jest niemiłosiernie, nie dziwota, że uciekał z butelki. W smaku też przede wszystkim guma balonowa, do tego jakaś niecodzienna, jak na styl, owocowość, gruszka? Na minus faktura, koncernowe weizeny, np. Erdinger, Franziskaner, Paulaner etc. też potrafią być tak wodniste, ale przynajmniej są puszyste, gładkie, ten jest ostry, za bardzo jak na styl zbożowy, nawet trochę mineralny, bez gładkości, może dlatego też przypomina mi pilsa i jego chmielowość mi nie przeszkadza. Ikona stylu to to nie jest, ale jako piwo nie jest złe.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 5 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.