Hoppy Beaver Princess of Darkness
Hoppy Beaver Princess of Darkness
Hoppy Beaver Princess of Darkness
% alk. 4.8
Blg 14.0
5903205792501addbarcode

Odkrywamy mroczą stronę amerykańskiego piwa. Wytrawne, delikatnie palone, z wyraźnymi nutami ciemnej czekolady, toffi oraz karmelu w połączeniu z doskonale zbilansowaną goryczką.

Skład: woda, słody; Pale Ale, Caramunich lll, Caraaroma, Chocolate Rye, Carfa lll, chmiele; Northern Brewer, Warrio, drożdże S-04.
Dodał: Johnny_Beer_ - 2020-10-10 18:06:30

oceny Oceny

Użytkownicy 5 / ilość: 2
Goście 0 / ilość: 0
średnia5 / ilość: 2

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2020-12-09 18:12:16
Piana beżowa, drobnoziarnista, wysoka na około półtora centymetra, powoli dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca całkiem ładny i trwały lacing na ściankach, występuje zjawisko gaszingu, piana wręcz wylewa się z butelki. Barwa ciemniejsza rubinowa wręcz czarna, nieklarowne i nieprzejrzyste, stosunkowo mocno zmętnione. W zapachu nietypowe dla stylu nuty przyprawowe, goździki? Lekka paloność, karmel, toffi, pachnie bardziej jak świąteczne piwo niż American Stout. W smaku również dziwnie, te przyprawy, goździki... brakuje palonej głębi. Jest słodko, karmelowo, goryczka iluzoryczna, słaba kontra kwaskowa, jednowymiarowość... wysycenie na wysokim poziomie. Kapsel niestety zwykły srebrny, etykieta w ciemnej kolorystyce, graficznie niewiele się tutaj dzieje, dobrze i wyczerpująco opisana. Warka 30.06.2021. Oj Hoppy Beaver... czy może tym razem Gloger? Przyprawy goździki... Zupełnie jakbym pił wyrób mocno przeciętnego białostockiego browaru... słodki karmel i toffi nie zastąpią paloności oraz prażonych akcentów. Zdecydowanie to nie jest to czego się spodziewałem... Jeden ze słabszych wyrobów od Hoppy Beavera, szkoda czasu i pieniędzy... 5 ode mnie.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.