Hoppy Beaver Plusiak
Hoppy Beaver Plusiak
Hoppy Beaver Plusiak
% alk. 5.5
Blg 14.0
5903205792365addbarcode
ulubione: 2

Intensywnie chmielona, gładka i kremowa IPA z dodatkiem laktozy oraz płatków pszennych i owsianych. Australijski chmiel Galaxy odpowiada za wciągający aromat owoców tropikalnych.
Dodał: Shinodin - 2020-03-13 22:28:06

oceny Oceny

Użytkownicy 9 / ilość: 2
Goście 0 / ilość: 0
średnia9 / ilość: 2

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2020-03-13 20:03:22
Piana nie do końca biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, dość szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca szczątkową formę lacingu na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza piaskowa, mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu nuty egzotyczne, owocowe klimaty, trochę karmelu oraz żywicy, czuć również mleczny akcent. W smaku owoce( trochę w wersji suszonej) wraz z egzotyką na pierwszym planie, goryczka lekko zalegająca o profilu tropikalnym, niezła kontra kwaskowa, dzięki płatkom owsianym i pszennym mamy gładką fakturę, soczysta kompozycja, wysoka pijalność, w tle żywica i karmel, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta ładnie wykonana graficznie, w miarę dobrze i wyczerpująco opisana. Warka 31.08.2020. Świeża i lekka IPA. Czuć podwójne chmielenie poprzez egzotyczność i owocowość. Gładkie, a przy tym orzeźwiające, Galaxy daje radę. W mojej opinii jeden z lepszych wypustów od browaru Hoppy Beaver, ode mnie dostaje zasłużoną 8.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.