Hoppy Beaver Make Warsaw Hoppy
Hoppy Beaver Make Warsaw Hoppy
Hoppy Beaver Make Warsaw Hoppy
% alk. 6.0
Blg 14.0
IBU 50
5903205792334addbarcode

Uwarzone przez Browar Hoppy Beaver.
Klasyczna amerykańska IPA, intensywnie chmielona, goryczkowa i wytrawna. Uwarzona we współpracy z Warsawbeergeek Blog, czyli pogadanka o piwie.
Skład: woda, słody pilzneński i pale ale, chmiele Warrior, Iunga, Mosaic, Galaxy, HOPZOIL™ (Cascade, Centennial, Chinook, Azacca, El Dorado), drożdze US-05.
[opis za oficjalną stroną internetową producenta]
Dodał: Barcelonismo - 2019-11-09 10:20:07

oceny Oceny

Użytkownicy 6 / ilość: 1
Goście 0 / ilość: 0
średnia6 / ilość: 1

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2019-11-29 20:17:07
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca szczątkową formę lacingu na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza miodowa, nieklarowne i nieprzejrzyste, stosunkowo mocno zmętnione. W zapachu wyraźne nuty karmelowe, żywiczne klimaty, lekkie masełko i drzewność, zbożowy akcent, podbudowa słodowa. W smaku karmel i żywica zdecydowanie dominują na podniebieniu, goryczka lekko zalegająca o profilu ziołowym, słabsza kontra kwaskowa, efekt masełka nie zanika, mało owocowych klimatów, niezła treściwość, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta ciekawie wykonana graficznie, wyczerpująco opisana. Warka 31.05.2020. Jeśli ktoś lubi IPY w wydaniu mocny karmel + żywica to się nie zawiedzie, ja chyba wolę bardziej orzeźwiające opcje tego stylu. Nie do końca czuć tu podwójne chmielenie. Piwo jest świeże i wysoce pijalne, ale nie całkiem trafiło w moje gusta smakowe. Ode mnie 6 z plusem.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.