Hoppy Beaver Light My Fire
Hoppy Beaver Light My Fire
Hoppy Beaver Light My Fire
% alk. 4.0
Blg 12.0
5903205792075addbarcode

Nasza interpretacja stylu Dusseldorf Altbier. Intensywna goryczka i rześkość pierwowzoru uzupełniona aromatem mandarynki, cytryny i pomarańczy.
Dodał: Shinodin - 2018-09-09 10:10:09

oceny Oceny

Użytkownicy 7 / ilość: 1
Goście 0 / ilość: 0
średnia7 / ilość: 1

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Na razie brak komentarzy. Twój może być pierwszy.
awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2018-08-27 20:39:01
Piana bardziej beżowa niż biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, dość szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca jako taki lacing na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza rubinowa, w miarę klarowne i przejrzyste, nieznacznie tylko zmętnione, na powierzchni unoszą się drobinki drożdżowe. W zapachu nuty karmelowe, melanoidynowe klimaty, cytrusy a przede wszystkim mandarynki, skórka chlebowa, podbudowa słodowa. W smaku słodkie, karmelowe, wyraźnie melanoidynowe, piwniczne oraz drzewne aromaty, w tle zaznaczone cytrusy, goryczka lekko zalegająca o profilu ziołowym, słabsza kontra kwaskowa, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta w letniej kolorystyce, znośnie wykonana graficznie, w miarę dobrze opisana. Warka 20.01.2019. Nie wiem skąd styl Hoppy Summer Ale na etykiecie, skoro piwo zdecydowanie podchodzi pod altbiera, karmel połączony z cytrusami. Ciekawy i nawet smaczny wyrób, jestem w stanie zaproponować nawet 7 z minusem, póki co chyba jeden z lepszych produktów Hoppy Beavera.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.