Hoppy Beaver Don’t Stop Me
Hoppy Beaver Don’t Stop Me
Hoppy Beaver Don’t Stop Me
% alk. 5.0
Blg 12.0
5903205792068addbarcode

Niezwykłe połączenie solidnej goryczki z aromatem czerwonych owoców uzyskanym dzięki zastosowaniu francuskiego chmielu Barbe Rouge.
Dodał: Shinodin - 2018-09-06 08:24:50

oceny Oceny

Użytkownicy 7 / ilość: 1
Goście 0 / ilość: 0
średnia7 / ilość: 1

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Na razie brak komentarzy. Twój może być pierwszy.
awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2018-09-03 17:54:26
Piana nie do końca biała z elementami beżu, drobnoziarnista, w miarę gęsta i puszysta, wysoka na około centymetr, powoli dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca ładny i trwały lacing na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza rubinowa, nie do końca klarowne i przejrzyste, stosunkowo mocno zmętnione, na powierzchni unosi się dużo drobinek drożdżowych. W zapachu ciekawe nuty chlebowe, karmelowe akcenty, kwiaty i czerwone owoce. W smaku jest równie interesująco, dominuje skórka chlebowa połączona z drożdżami i czerwonymi owocami, goryczka lekko zalegająca o profilu ziołowym, dobra kontra kwaskowa kwiatowość utrzymuje się na podniebieniu, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta w letniej kolorystyce, graficznie nic specjalnego, w miarę dobrze opisana. Warka 15.12.2018. Inna, niecodzienna IPA, mało żywicy czy cytrusów, mamy do czynienia natomiast z czerwonymi owocami, drożdżami, skórką chlebową i kwiatami. Mi smakowało, jeden z lepszych wypustów Hoppy Beavera, francuski chmiel Barbe Rouge daje radę, mocna 7 z plusem to moja ocena.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.