Hoplala Sorry Boys
Hoplala Sorry Boys
Hoplala Sorry Boys
% alk. 4.9
Blg 12.0
5906874239162addbarcode

Uwarzone przez Browar Hoplala.
Wolny ptak - pewna siebie i przekorna. Nie idzie za tłumem i nie boi się ryzyka. Chcesz pogadać? Wybacz, abonent jest czasowo niedostępny.
Piwo pasteryzowane, niefiltrowane.
Skład: woda, słód jęczmienny, płatki pszenne, rabarbar, wiśnia, kwas mlekowy (pochodzenia roślinnego), chmiel Iunga, drożdże.
Dodał: Barcelonismo - 2019-07-29 12:34:40

oceny Oceny

Użytkownicy 7 / ilość: 1
Goście 0 / ilość: 0
średnia 7/10 / ilość: 1

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2019-10-03 21:00:06
Piana nie do końca biała z elementami różu, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca jako taki lacing na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza różowa, stosunkowo mocno zmętnione, nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu kwaśne nuty, rabarbarowy klimat, mało deklarowanej wiśni, aczkolwiek można się jej doszukać. W smaku wiśnia już bardziej wyczuwalna w postaci przyjemnego kwaśnego finiszu połączona z akcentem rabarbarowym, bez zbędnej słodyczy, goryczka adekwatna do stylu, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od browaru Hoplala, etykieta ciekawie wykonana graficznie, w miarę dobrze, choć nie wyczerpująco opisana. Warka 19.05.2020. Smaczny i orzeźwiający sour o profilu wisniowo-rabarbarowym, można się nim napić. Jak na browar Hoplala jest to naprawdę solidny przedstawiciel swojego stylu nic dodać nic ująć, ode mnie 7.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010