Hoplala Pszecudnej Urody
Hoplala Pszecudnej Urody
Hoplala Pszecudnej Urody
% alk. 3.9
Blg 10.0
brak koduaddbarcode
ulubione: 2

Lekkie, orzeźwiające piwo pszeniczne z dodatkiem świeżo wyciskanego soku z pomarańczy i limonek
Dodał: Shinodin - 2018-04-14 08:14:37

oceny Oceny

Użytkownicy 6,67 / ilość: 6
Goście 1 / ilość: 1
średnia 5,86/10 / ilość: 7

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Marianek
starstarstarstarstar

2017-11-07 19:00:12
Oko: kolor jasnomiodowy wpadający w cytrynowy, mętny. Piana biała ale niska i mało trwała, słabo się prezentuje jak na styl.
Nos: z butelki uderzenie owoców cytrusowych a po chwili dominacja kolendry i to takiej świeżej. Ze szkła bardziej cytrusowo, niczym z oranżady, ale nie jest to sztuczne do tego kolendra w tle i bardzo nieznacznie podstawa słodowa.
Smak: słodkawo-kwaskowy z niewielkim akcentem kolendry. Bardzo ładnie czuć limonkę. Trochę brakuje kolendry, powinno bc jej więcej. Piwo bardzo lekkie i przyjemne, nawet niezbyt wodniste jak na ?10?.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 8, wygląd: 6 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2017-10-18 20:44:49
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, okalająca skromnym wianuszkiem ścianki szkła, brak lacingu. Barwa jaśniejsza miodowa z elementami pomarańczy, mocno zmętnione, zupełnie nieprzejrzyste i nieklarowne. W zapachu nuty drożdżowe, kolendrowe, skórka limonki i pomarańczy, pszeniczne akcenty. W smaku słodkie z przyjemnym pomarańczowym, lekko goryczkowym finiszem, wyczuwalna kolendra oraz drożdże, nienajgorsza kontra kwaskowa, mniej limonki, wysycenie na średnio-wysokim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta w białej kolorystyce, graficznie wesoło i kolorowo, ubogo opisana. Warka 23.07.2018. W mojej opinii naprawdę udany witbier z wyraźnym pomarańczowym aftertastem. Jest kolendra, skórka pomarańczowa, ciut limonki, są nuty pszeniczne, doza kwaskowości. Udanie zbalansowane piwo, chyba jedno z lepszych od Hoplali, browaru, który mówiąc wprost nie przekonuje mnie wcale. Tutaj miła niespodzianka, niech stracę i dam 7 z minusem, aromatyczny witbier, warty spróbowania.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010