Hoplala Pożyczony Narzeczony
Hoplala Pożyczony Narzeczony
Hoplala Pożyczony Narzeczony
% alk. 6.3
Blg 15.0
5906874239117addbarcode
ulubione: 2

Uwarzone przez Browar Hoplala.
Piwo o intensywnym owocowym aromacie i delikatnej goryczy. Dodatek płatków owsianych sprawi, że piwo jest aksamitne w smaku, a swój tropikalny charakter zawdzięcza chmieleniu na zimno.
Piwo pasteryzowane, niefiltrowane.
Skład: woda, słody jęczmienne, słody pszeniczne, płatki owsiane, chmiele, drożdże.
Dodał: Barcelonismo - 2017-12-28 09:29:43

oceny Oceny

Użytkownicy 6,92 / ilość: 12
Goście 8,25 / ilość: 4
średnia 7,25/10 / ilość: 16

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
oranjefan
starstarstarstarstar

2019-09-15 21:57:51
Jedna z najbardziej słodkich intepretacji New England IPA z jaką się spotkałem. Owocowe, cytrusowe, landrynkowe, momentami wręcz cukierkowe. W smaku i aromacie przypomina coś mocniejszego pokroju Double IPA, natomiast niska, słabo wyczuwalna goryczka sprawia że piwo pije się ciężko i powoli. Za słodkie.
awatar
Jacelinho
moderatorstarstarstarstarstar

2018-08-20 19:34:20
Wygląd : barwa pomiędzy złotym a pomarańczowym zmętnione wygląda ładnie.Lacing był ale pod koniec znikł. Piana trwała i ładnie małe oczka. W aromacie głównie nafta , mało owocowo , lepiej niż w Vermoncie Doctorów Brew ale na ten styl mi nie pasuje. W smaku czuć owoce , jest w miarę soczyste , solidnie smakuje . po prostu dobre. Solidny w smaku , goryszy w aromacie tak można te piwo podsumować. , ładny kapsel :)
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 5, wygląd: 7 )
awatar
Thesloma
starstarstarstarstar

2018-07-23 22:03:55
Zapach : cytrusy wraz z owocami tropikalnymi , choć cytrusy w wersji ostrzejszej bardziej agresywnej tj. z żywicą , dalej trochę pszenicy i płatków owsianych wydaje się być delikatnie alkoholowe

Smak : Słodkie i przepełnione owocowością naszych owoców jak gruszki czy jabłka ale również winogrona czerwone które występują często w imperialnych IPA'ch (w moich przypadku). Trochę kontruje tę słodycz goryczka ale miejscami za mało. Jest soczkowate i łatwo się je pije.

Piwo przyjemnie słodkie , spełnia wszystkie wymagania Vermont IPA'y. Jest na naprawdę wysokim poziomie i jest przyjemne i ciekawe. Polecam spróbować , dobra Vermont IPA wręcz książkowa i widać wkład serca w to piwo.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2018-03-17 22:58:27
Piana nie do końca biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, wątpliwej jakości, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca całkiem interesujący lacing na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza piaskowa, nieklarowne i nieprzejrzyste, stosunkowo mocno zmętnione. W zapachu mocne nuty owocowe, egzotyczne i cytrusowe klimaty, w tle pszeniczne aromaty. W smaku owocowość i charakterystyczna dla stylu \"soczkowość\" jest nadal aktualna, dobra kontra słodowa, słabsza kwaskowa, goryczka lekko zalegająca o profilu egzotycznym, można wyróżnić wiele owoców winogrona, porzeczki, gruszki i jabłka, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel nowy, z logiem browaru Hoplala, etykieta w białej kolorystyce, graficznie bez szału, w miarę dobrze opisana. Warka 26.10.2018. Całkiem udany Vermont, oczywiście nie najlepszy jakiego miałem okazję kosztować, ale umiejscawiam go gdzieś pośrodku stawki. Wszystkie cechy charakterystyczne dla stylu są zachowane. Jedyny mankament to zbyt duża słodycz, która mogłaby być bardziej zbalansowana poprzez intensywniejszą goryczkę. W mojej opinii jeden z lepszych wyrobów od Hoplali, warty spróbowania Vermont, taki na solidną 7.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010