Hoplala PoraNaNas
Hoplala PoraNaNas
Hoplala PoraNaNas
% alk. 5.2
Blg 13.0
5906874239087addbarcode
ulubione: 1

Słody : Pale Ale , pszeniczny
Chmiele : Amarillo , warrior , columbus
Dodatki : Ananas
pasteryzowane , niefiltrowane.
Warzone w browarze BR Perun S. A

Jaka jest ?
Maksymalnie tropikalna. Plaża , woda , wiatr. . . To jest to!
Chodźmy na piwo.
Dodał: Thesloma - 2017-12-22 08:36:22

oceny Oceny

Użytkownicy 6,55 / ilość: 11
Goście 7,33 / ilość: 3
średnia 6,71/10 / ilość: 14

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
piwnynocnikpl
starstarstarstar

2018-01-16 17:47:39
Nieprzesadzona zawartość ananasa, którego posmak pozostaje w ustach. Słody Pale Ale, dość mocno wyczuwalny pszeniczny i jednocześnie chmiele: Amarillo, Warrior i Columbus, które bardzo wyraźnie czuć podczas degustacji sprawiają, że otrzymujemy produkt doskonały na lato. Co dla nas pewne - Porananas nie zamierza walczyć o miano sztosu. Twórcy skoncentrowali się na pijalności. W efekcie mamy do czynienia z łagodnym, orzeźwiającym pineapple IPA dla każdego.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
Gulek
starstarstarstarstar

2018-01-06 19:32:30
Strasznie delikatne to piwo. Oczywiście jest dobre aczkolwiek nie ma w ogóle ciała. Absolutnie nie jest to IPA. Goryczka w zasadzie nie istnieje a i samego ananasa nie czuć. Myślę, że miało wyglądać to inaczej a wyszło przyjemne aczkolwiek płytkie piwo. Ode mnie niestety tylko 6/10.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2017-10-17 22:41:11
Piana nie do końca biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się, pozostawiająca jako taki lacing na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza piaskowa w stronę pomarańczowej, nieklarowne i nieprzejrzyste, stosunkowo mocno zmętnione. W zapachu nuty karmelowe, żywiczne i cytrusowe akcenty, gdzieś dalej w tle tytularny ananas, podbudowa słodowa. W smaku całkiem słodkie, dużo karmelu i żywicy, goryczka iluzoryczna, mogłaby być wyraźniejsza, ananas jako drugoplanowa rola przez chwilę gości na podniebieniu, brak kontry kwaskowej, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta w białej kolorystyce, graficznie jak bazgroły dziecka, w miarę dobrze opisana. Warka 20.03.2018. Dużo żywicy, mało cytrusów, słodycz góruje nad goryczką. Ananas wyczuwalny bardziej w zapachu niż w smaku. Generalnie średniej jakości IPA z nie do końca pasującym w mojej opinii dodatkiem. Piwo zdecydowanie dla płci pięknej, ja wolę bardziej charakterne IPY, jakiś pomysł i koncepcja jest, ale wykonanie... niech stracę i dam 6.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
awatar
Thesloma
starstarstarstarstar

2017-09-21 13:02:11
Zapach : delikatnie cytrusowy ale jakby to miałabyć taka APA tak naprawdę delikatna , nie wskazuje tutaj nic ani na ananasa ani na IPA'ę , potem dośc słodkawo od Amarillo bardzo specyficznie

Smak : Gładko , lekko ananasowy z początku ale raczej ten posmak ananasa gdzie jest taki ciężki a nie słodki i soczysty także myślę że ananas tutaj nie zagrał dobrze , głównie ananas i niska goryczka między czasie.

Myślę że ten ananas tutaj dobrze nie zagrał , mało goryczki jak na IPA'ę , coś chyba poszło nie tak albo po prostu nie jestem fanem.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010