Hoplala Darling, I Love You
Hoplala Darling, I Love You
Hoplala Darling, I Love You
% alk. 5.8
Blg 15.0
5906874239025addbarcode

Uwarzone przez Browar Hoplala.
Poznajcie nową, porzeczkową Hoplalę!
Ma rozwiane włosy i chodzi z głową w chmurach... Jest niepoprawną romantyczką i marzycielką, uwielbia liściki miłosne oraz długie spacery na łonie przyrody.
Darling, I love you to Blackcurrant Hoppy Ale - aromatyczne piwo górnej fermentacji z dodatkiem purée z czarnej porzeczki.
Słody: Pale Ale, Monachijski
Chmiele: Simcoe, Columbus, Centennial
Dodatki: Czarna porzeczka
Alk. 5,8%, 15 BLG
[opis producenta, fb]
Dodał: Barcelonismo - 2018-12-11 09:30:00

oceny Oceny

Użytkownicy 6,67 / ilość: 3
Goście 9 / ilość: 1
średnia 7,25/10 / ilość: 4

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2019-11-20 21:08:08
Piana nie do końca biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca całkiem ładny i trwały lacing na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza piaskowa z elementem różu, nieklarowne i nieprzejrzyste, mocno zmętnione. W zapachu nuty karmelowe, żywiczne klimaty, suszone owoce oraz czarna porzeczka, lekka zbożowość, podbudowa słodowa. W smaku czarną poprzeczkę czuć już wyraźniej, występuje jako cierpki finisz i chwilę utrzymuje się na podniebieniu, podłoże ale również wyczuwalne, żywica, karmel, trochę ciasteczek, goryczka lekko zalegająca o profilu łodygowym, porzeczkowy kwasek, sporo słodowych posmaków, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od browaru Hoplala, etykieta w białej kolorystyce z fioletowymi wstawkami, w miarę dobrze i wyczerpująco opisana. Warka 24.03.2020. Kolejny udany wyrób od Hoplali i kolejne pozytywne zaskoczenie. Dobrze nachmielone Ale z dodatkiem cierpkiej pulpy z czarnej porzeczki komponują się co najmniej pozytywnie. W mojej opinii piwo zasługuje na minimum 7.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010