Hopito Venice Beach
Hopito Venice Beach
Hopito Venice Beach
% alk. 6.0
Blg 15.0
5903357304171addbarcode
ulubione: 2

Venice Beach DDF IPA - Przenieś się na Zachodnie Wybrzeże i poczuj słońce Los Angeles w każdym łyku. Ta podwójnie chmielona na zimno IPA to kwintesencja cytrusowego, soczystego charakteru! Składniki: woda, słód jęczmienny, słód pszeniczny, płatki owsiane, płatki pszenne, chmiel, drożdże.
Dodał: Johnny_Beer_ - 2019-10-18 14:50:04

oceny Oceny

Użytkownicy 7,4 / ilość: 5
Goście 0 / ilość: 0
średnia 7,4/10 / ilość: 5

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gandalfino
starstarstarstarstar

2020-03-28 19:50:41
Niby mętna cytryna. Z niezłą, białą pianą. Koronkowanie średnie powiedziałbym.
Świetny, cytrusowy aromat. Limonka bardziej.
Gładziutkie. Tylko ociupinkę wodniste.
Raczej wytrawnie niż słodko. Super goryczka. Jej natężenie optymalne.
Nachmielenie mistrzowskie. Jest gorzko, jednak dokonano tego na progu piekącej goryczki. W tym senisie, że ten próg prawie już miał być przekroczony a ostatecznie nie jest.
Smakowicie.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 9 )
awatar
ekoman69
starstarstarstarstar

2019-11-09 18:42:38
Barwa słomkowo - mleczna, bardzo mętne. Piana biała, gęsta, umiarkowanie wysoka, ale całkiem trwała. W zapachu sporo białych, dojrzałych owoców. W smaku soczyste, pełne, orzeźwiające i jednocześnie gładkie. Jest szlachetna, cytrusowa goryczka, jest lekka słodycz przejrzałych owoców, jest też lekko zbożowe tło. Bardzo smaczne, bogate smakowo piwo. Warka 24.09.2020. Kupione za 11,60 zł w sklepie z kraftami.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 9, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2019-10-21 18:51:00
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około centymetr, powoli dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca całkiem ładny i trwały lacing na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza piaskowa, mocno zmętnione, zupełnie nieprzejrzyste i nieklarowne. W zapachu świetne nuty owocowe, egzotyczne i tropikalne klimaty, cytrusowe oraz zbożowe akcenty, podbudowa słodowa. W smaku owocowość również wiedzie prym, jest gęsto i soczyście, gładka tekstura, pojawia się efekt soczkowości, goryczka zalegająca o profilu egzotycznym, niezła kontra kwaskowa, na finiszu zbożowy klimat, czuć podwójne chmielenie na zimno, wysoka pijalność oraz efekt orzeźwienia, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od browaru Hopito, etykieta w pomarańczowej kolorystyce, interesująco wykonana graficznie, w miarę dobrze, choć nie wyczerpująco opisana. Warka 24.09.2020. Jeden z lepszych wyrobów od browaru Hopito, soczysta i pełna ciała IPA o profilu egzotyczno-tropikalnym, a przy tym naprawdę sesyjna. Bajka, coraz bardziej przekonuje mnie ten browar, z każdym kolejnym wyrobem jest lepiej. Zasłużone 8 i dodaję piwo do ulubionych, nic tylko kupować i degustować.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010