Hopito Swizzy
Hopito Swizzy
Hopito Swizzy
% alk. 6.0
Blg 15.0
5903357304089addbarcode
ulubione: 4

Uwarzone przez Browar Hopito.
Soczysta, tropikalna IPA podwójnie chmielona na zimno. Dodatek płatków owsianych i pszennych sprawił, że piwo jest gładkie i pełne w smaku.
Piwo jasne, pasteryzowane, niefiltrowane.
Skład: woda, słód jęczmienny, słód pszeniczny, płatki owsiane, płatki pszenne, chmiel, drożdże.
Dodał: Barcelonismo - 2019-01-28 07:53:25

oceny Oceny

Użytkownicy 8,09 / ilość: 11
Goście 0 / ilość: 0
średnia8,09 / ilość: 11

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
luke123
starstarstarstarstar

2020-02-23 12:26:33
Warka z datą 22.09.2020.

Wygląd: Złote, mętne. Drobno i średnio pęcherzykowa piana, średnio obfita (na akurat), trwała, jest lacing.

Aromat: Ładny, chmielowy (cytrusowy i owoce tropikalne), w tle marakuja, bardzo rześki aromat, wyczuwalna też podbudowa słodowa.

Smak: Soczkowy, marakuja na pierwszym planie ze swoją delikatną kwaskowatością. W tle cytrusowe chmiele (odwrotnie do aromatu). Wysycenie średnie, dość gładkie w odczuciu, pełnia jest. Neipowo słodkie, ale nie męczące. Goryczka niska, ale jest i delikatnie zalega, o profilu owocowo-tropikalnym.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 7, zapach: 8, wygląd: 9 )
awatar
Brajan36
starstarstarstarstar

2019-07-15 20:03:21
Cena: 10 zł
Warka: 13.05.2020 r..

Barwa: mocno zmętniona w kolorze żółtego piasku;

Piana: białą, nie wysoka, szybko opada, nie za duży lacing, raczej dominują drobne oczka ,

Aromat: z butelki : mega owocowe / tropikalne ; ze szkła : całość tropików przede wszystkim uwidocznione puree z marakui , jest też nektarynka, brzoskwinia ananas , poza różnorodnością tropików pojawia się przyjemna nuta delikatnej zbożowości ;

Smak: pierwsze odczucie mocno związane z owocami z dalekich krajów, następnie nuta soczkowości trochę przypomina mi miejscami sok z ananasa takiego z puszki , ale to pierwsze mylne wrażenie zamienia sie przy kolejnych łykach w zdecydowanie marakują ucztę dla kubków smakowych, kończy się lekką kwaskowatością co zdecydowanie poprawia jego pijalność, mimo swoich 6 % pije się zupełnie jak lekkiego DDH np. z ale browaru, całkiem przyjemne , to drugie już spotkanie z tym piwem i tym razem chyba lepiej mi smakuje niż ok. 1.5 miesiąca temu
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 10 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2019-06-30 20:34:45
Piana biała, gruboziarnista, wątpliwej jakości, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca szczątkową formę lacingu na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza piaskowa, mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu nuty owocowe, przede wszystkim marakuja i inne egzotyki jak ananas, nektarynka czy brzoskwinia, jest przyjemnie tropikalnie, nuta soczkowa, w tle żywica oraz zbożowość. W smaku dominuje soczkowość pod dyktando marakui, ciekawa, wyraźna kontra kwaskowa, goryczka lekko zalegająca o profilu tropikalnym, dużo ciała, gładka faktura, żółte owoce w ataku, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od browaru Hopito, etykieta w czerwonej kolorystyce, graficznie artystyczny nieład, w miarę dobrze, choć nie wyczerpująco opisana. Warka 13.05.2020. Egzotyczny i mocno owocowy Vermont, aczkolwiek po raz kolejny powtórzę się, że zrobiłby na mnie o wiele większe wrażenie bez dodatku żadnych puree, pulp czy soków. Gdyby taki sam aromat i smak został osiągnięty za pomocą wyłącznie chmieli, ocena była by wyższa. A tak... za tropikalną, żywiczną i nieco kwaskową New England Ipe o profilu marakui jestem w stanie zaproponować 7 z plusem.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.