Hopito Shake It!
Hopito Shake It!
Hopito Shake It!
5903357304065addbarcode
ulubione: 2

Uwarzone przez Browar Hopito.
Szykujcie się na pyszne smaki brzoskwiń i moreli, dopełnione aromatycznymi , nowofalowymi chmielami Galaxy, Citra, Mosaic i fermentowane belgijskim szczepem drożdży. Przywitajcie nasze nowe Peach&Apricot Farmhouse IPA.
Premiera miała miejsce 28 września 2018 roku.
[opis producenta, fb]
Dodał: Barcelonismo - 2018-10-05 11:35:27

oceny Oceny

Użytkownicy 7,65 / ilość: 17
Goście 0 / ilość: 0
średnia 7,65/10 / ilość: 17

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Mlekolak
starstarstarstarstar

2020-01-17 12:54:30
Dość mętne, w typie piwa pszenicznego. Piana biała, szybko opadająca i dziurawiąca się co akurat w tym piwie ma prawo wystąpić. Kolor pomarańczowy, może lekko przybrudzony ale i tak wizualnie jest w porządku. W zapachu kwaśno, wyczuwalna taka świeża brzoskwinia i morela, lekko drożdżowy zapach za sprawą belgijskich. Lekko słodowy. W smaku kierunek przesunięty bardziej na wytrawność niż na słodkość. Nie jest to oczywiście wytrawne do bólu jak w west coast dlatego, że jest obecne uczucie słodkości ale takiej typowo pochodzącej z owoców, nie jest to taka słodycz cukierkowa. Oprócz wyraźnej owocowości wyczuwalny jest charakter drożdżowy, może lekko ostry za sprawą przypraw co jednak nie powoduje ciężkości w piciu. Jest niezwykle pijalne, gładkie za sprawą dość niskiego nasycenia (co mnie zaskoczyło) i orzeźwiające. Na finiszu czuć dosłownie przez moment krótką goryczkę.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
Lukasz
starstarstarstarstar

2019-12-28 22:18:19
Wytrawnie owocowe z niezłą goryczką, piło się przyjemnie...
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
oranjefan
starstarstarstarstar

2019-08-17 22:32:15
Mocno owocowe i delikatnie dzikie piwo o aromacie i smaku mango, moreli, gruszek, sianka, a także dość wyraźnie przyprawowo korzenne. Drożdżowe, gładkie, belgijskie ze średnio intensywną goryczką. Brzoskwini gdzieś nie ma, morela lekko wyczuwalna ale całość jest mocno owocowa, belgijska, gładka, soczkowa. Nie jest to New England ale jest owocowe i soczyste na swój unikalny sposób.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 8, zapach: 6, wygląd: 6 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2019-04-03 19:03:19
Piana biała, drobnoziarnista, w miarę gęsta i puszysta, wysoka na około centymetr, powoli dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca trwały i interesujący lacing na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza piaskowa, mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu eleganckie nuty owocowe i egzotyczne, przede wszystkim morela wraz z brzoskwinią, ale również ananas, pomarańcza.... soczkowe aromaty, w tle karmel oraz żywica, podbudowa słodowa. W smaku morela i brzoskwinia zdecydowanie przejęły kontrolę, goryczka lekko zalegająca o profilu egzotycznym, ciekawa forma soczkowości, dobra kontra kwaskowa, na drugim planie żywica, kwiaty i subtelna zbożowość, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel od browaru Hopito, etykieta w zwariowanej kolorystyce i grafice, pomieszanie z poplątaniem, w miarę dobrze opisana. Warka 19.03.2020. Gdyby ten sam efekt uzyskano przy użyciu samych chmieli byłbym bardziej ukontentowany, a tak... Piwo jest treściwe i pełne, owocowe i egzotyczne od dodatku puree z moreli i brzoskwini. Jeden z lepszych wypustów z browaru Hopito, wysoce pijalna i całkiem orzeźwiająca IPA, na mocne 7 ode mnie.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010