Hopito Shake It!
Hopito Shake It!
Hopito Shake It!

Uwarzone przez Browar Hopito.
Szykujcie się na pyszne smaki brzoskwiń i moreli, dopełnione aromatycznymi , nowofalowymi chmielami Galaxy, Citra, Mosaic i fermentowane belgijskim szczepem drożdży. Przywitajcie nasze nowe Peach&Apricot Farmhouse IPA.
Premiera miała miejsce 28 września 2018 roku.
[opis producenta, fb]
Dodał: Barcelonismo - 2018-10-05 11:35:27

oceny Oceny

Użytkownicy 7,5 / ilość: 14
Goście 0 / ilość: 0
średnia 7,5/10 / ilość: 14

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
oranjefan
starstarstarstarstar

2019-08-17 22:32:15
Mocno owocowe i delikatnie dzikie piwo o aromacie i smaku mango, moreli, gruszek, sianka, a także dość wyraźnie przyprawowo korzenne. Drożdżowe, gładkie, belgijskie ze średnio intensywną goryczką. Brzoskwini gdzieś nie ma, morela lekko wyczuwalna ale całość jest mocno owocowa, belgijska, gładka, soczkowa. Nie jest to New England ale jest owocowe i soczyste na swój unikalny sposób.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 8, zapach: 6, wygląd: 6 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2019-04-03 19:03:19
Piana biała, drobnoziarnista, w miarę gęsta i puszysta, wysoka na około centymetr, powoli dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca trwały i interesujący lacing na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza piaskowa, mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu eleganckie nuty owocowe i egzotyczne, przede wszystkim morela wraz z brzoskwinią, ale również ananas, pomarańcza.... soczkowe aromaty, w tle karmel oraz żywica, podbudowa słodowa. W smaku morela i brzoskwinia zdecydowanie przejęły kontrolę, goryczka lekko zalegająca o profilu egzotycznym, ciekawa forma soczkowości, dobra kontra kwaskowa, na drugim planie żywica, kwiaty i subtelna zbożowość, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel od browaru Hopito, etykieta w zwariowanej kolorystyce i grafice, pomieszanie z poplątaniem, w miarę dobrze opisana. Warka 19.03.2020. Gdyby ten sam efekt uzyskano przy użyciu samych chmieli byłbym bardziej ukontentowany, a tak... Piwo jest treściwe i pełne, owocowe i egzotyczne od dodatku puree z moreli i brzoskwini. Jeden z lepszych wypustów z browaru Hopito, wysoce pijalna i całkiem orzeźwiająca IPA, na mocne 7 ode mnie.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
Jacelinho
moderatorstarstarstarstarstar

2018-12-03 13:04:43
Barwa blado-brzoskwiniowa . mętna. Piana niska , szybko znika i brak lacingu. Aromat czuć morelę , brzoskwinię . delikatne drożdże. Na 2 planie chmiele amerykańskie. Soczysty aromat. W smaku soczysto , gładko , niska goryczka , jest owocowo , tak jak w aromacie. Nie jest to New England ale jest owocowe na swój sposób. Ciekawe piwo , warka 09.10.19 , piwo ma 13% ekstraktu i 5,5 % alkoholu brakuje informacji tutaj na profilu. Jak dla mnie bardzo dobre piwo , brakowało mi wyższej goryczki wtedy była by rewelacja a tak jest bardzo dobrze. Polecam :)
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 6 )
awatar
Brajan36
starstarstarstarstar

2018-11-25 02:06:59
Warka:09 / 10 / 2019

Barwa:zmętniona ciemno żółta nieprzejrzysta;

Piana: szybko uciekająca, pozostawiła jedynie nie wielki pierścionek, brak lacingu;

Aromat: z butelki: morela, brzoskwinia delikatne drożdże ; ze szkła: intensywnie , zachęcająco zapachy unoszące się ze szkła degustacyjnego to oczywiście brzoskwinia , morela ogólnie tworząca się multiwitamina, kolejne akcenty belgijskich drożdzy z tłem żywicznym dopełnia Arome ;

Smak:soczyste, soczkowe, lekko kwaskowate , goryczka prawie nie wyczuwalna powoli zmierza coraz dalej finiszując pozostawiając posmaki cytrusowe .

Pierwsze spotkanie z tym Browarem i na pewno sięgnę po kolejne propozycje z dawnego Miasta Wojewódzkiego Ostrołęki ;
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 9, wygląd: 9 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010