zamknij Przeglądaj bez reklam! patronite
Hopito Shake It!
Hopito Shake It!
Hopito Shake It!


Uwarzone przez Browar Hopito.
Szykujcie się na pyszne smaki brzoskwiń i moreli, dopełnione aromatycznymi , nowofalowymi chmielami Galaxy, Citra, Mosaic i fermentowane belgijskim szczepem drożdży. Przywitajcie nasze nowe Peach&Apricot Farmhouse IPA.
Premiera miała miejsce 28 września 2018 roku.
[opis producenta, fb]
Dodał: Barcelonismo - 2018-10-05 11:35:27

oceny Oceny

Użytkownicy 7,6 / ilość: 10
Goście 0 / ilość: 0
średnia 7,6/10 / ilość: 10

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2019-04-03 19:03:19
Piana biała, drobnoziarnista, w miarę gęsta i puszysta, wysoka na około centymetr, powoli dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca trwały i interesujący lacing na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza piaskowa, mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu eleganckie nuty owocowe i egzotyczne, przede wszystkim morela wraz z brzoskwinią, ale również ananas, pomarańcza.... soczkowe aromaty, w tle karmel oraz żywica, podbudowa słodowa. W smaku morela i brzoskwinia zdecydowanie przejęły kontrolę, goryczka lekko zalegająca o profilu egzotycznym, ciekawa forma soczkowości, dobra kontra kwaskowa, na drugim planie żywica, kwiaty i subtelna zbożowość, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel od browaru Hopito, etykieta w zwariowanej kolorystyce i grafice, pomieszanie z poplątaniem, w miarę dobrze opisana. Warka 19.03.2020. Gdyby ten sam efekt uzyskano przy użyciu samych chmieli byłbym bardziej ukontentowany, a tak... Piwo jest treściwe i pełne, owocowe i egzotyczne od dodatku puree z moreli i brzoskwini. Jeden z lepszych wypustów z browaru Hopito, wysoce pijalna i całkiem orzeźwiająca IPA, na mocne 7 ode mnie.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
Jacelinho
moderatorstarstarstarstarstar

2018-12-03 13:04:43
Barwa blado-brzoskwiniowa . mętna. Piana niska , szybko znika i brak lacingu. Aromat czuć morelę , brzoskwinię . delikatne drożdże. Na 2 planie chmiele amerykańskie. Soczysty aromat. W smaku soczysto , gładko , niska goryczka , jest owocowo , tak jak w aromacie. Nie jest to New England ale jest owocowe na swój sposób. Ciekawe piwo , warka 09.10.19 , piwo ma 13% ekstraktu i 5,5 % alkoholu brakuje informacji tutaj na profilu. Jak dla mnie bardzo dobre piwo , brakowało mi wyższej goryczki wtedy była by rewelacja a tak jest bardzo dobrze. Polecam :)
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 6 )
awatar
Brajan36
starstarstarstarstar

2018-11-25 02:06:59
Warka:09 / 10 / 2019

Barwa:zmętniona ciemno żółta nieprzejrzysta;

Piana: szybko uciekająca, pozostawiła jedynie nie wielki pierścionek, brak lacingu;

Aromat: z butelki: morela, brzoskwinia delikatne drożdże ; ze szkła: intensywnie , zachęcająco zapachy unoszące się ze szkła degustacyjnego to oczywiście brzoskwinia , morela ogólnie tworząca się multiwitamina, kolejne akcenty belgijskich drożdzy z tłem żywicznym dopełnia Arome ;

Smak:soczyste, soczkowe, lekko kwaskowate , goryczka prawie nie wyczuwalna powoli zmierza coraz dalej finiszując pozostawiając posmaki cytrusowe .

Pierwsze spotkanie z tym Browarem i na pewno sięgnę po kolejne propozycje z dawnego Miasta Wojewódzkiego Ostrołęki ;
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 9, wygląd: 9 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010