Hopito Pina Chocolada
Hopito Pina Chocolada
Hopito Pina Chocolada
% alk. 6.3
Blg 15.0
5903357304003addbarcode
ulubione: 1

Uwarzone przez Browar Hopito.
Piwo łączące wyrazisty smak i aromat ananasa z amerykańskimi chmielami, leżakowane z ziarnami kakaowca. Wynikiem tego połączenia jest smak czekoladowo-ananasowego shake'a.
Powo jasne, pasteryzowane, niefiltrowane.
Skład: woda, słody jęczmienne, słody pszeniczne, płatki owsiane, płatki pszenne, chmiele, drożdże, dodatki (pulpa ananasowa, sok z ananasa NFC, laktoza, ziarna kakaowca)
Dodał: Barcelonismo - 2018-07-12 10:53:17

oceny Oceny

Użytkownicy 6,5 / ilość: 12
Goście 7 / ilość: 1
średnia6,54 / ilość: 13

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gulek
starstarstarstarstar

2018-12-25 18:00:37
Piwo przyjemne w piciu ale po opisie jednak chyba oczekiwano czegoś innego. Na pewno nie czuć ananasa i amerykańskich chmieli jak to jest na etykiecie. Ogólnie aromat ananasa jest dość mdły i ciężko go wydobyć nawet z pulpy owocowej. Jeśli chodzi o chmiele amerykańskie jest ich jak na lekarstwo przez co piwo jest owocowe/dobrze pijalne ale bez żadnego charakteru. Jest po prostu prostolinijne. Daje ocenę 6/10 a u mnie to niestety mało...
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2018-11-28 22:01:05
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, dość szybko dziurawiąca się i opadająca, nie pozostawiająca jednak trwałego lacingu na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza słomkowa, w miarę klarowne i przejrzyste, nieznacznie tylko zmętnione. W zapachu nuty ananasowe, dużo słodowych klimatów, kakaowiec na drugim planie, generalnie nie jest to mocno aromatyczny wyrób. W smaku się to potwierdza kawowe klimaty w formie aftertasteu, ananas oraz owocowość przez chwilę utrzymują się na podniebieniu, brak cech charakterystycznych dla dodatku laktozy, goryczka lekko zalegająca o profilu ziołowym, niezła kontra kwaskowa, mało treściwości, spora wodnistość, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel od browaru Hopito, etykieta kolorowa ciekawie wykonana graficznie, w miarę dobrze opisana. Warka 15.07.2019. Ananas nieznaczny, kakao jako aftertaste, wanilii nie wyczułem, subtelna cytrusowość, mało laktozy. Generalnie jak na milkshake jest to dość wodnisty wyrób gdzie tytularne przymioty są zawarte w lekarskich dawkach. Póki co DDH IPA z tego browaru zdecydowanie najlepsze Pina Chocolade oceniam maksymalnie na 6 z plusem.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
awatar
Bob
starstarstarstarstar

2018-10-26 17:08:43
Ananas subtelny, laktozy mało czuć. Ogólnie cienka faktura, przypominająca lagera. Na plus mogę zaliczyć przyjemną słodką nutę i przyjemną choć niską goryczkę.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
awatar
prisoner
starstarstarstarstar

2018-10-04 16:00:01
Aromat ananasowy, egzotyka, gdzieś tam.w.tle kakao, ale słabo czuć. W smaku wytrawno -kwaskowo, ananasowo, goryczka przyjemna, wyczuwalna, finisz już z kakao w tle.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.