Hopito Pils`N`Air
Hopito Pils`N`Air
Hopito Pils`N`Air
% alk. 4.2
IBU 30
5905669239011addbarcode

Uwarzone przez Browar Hopito.
Oprócz odjechanych piw, czasem warto uwarzyć tak zwaną klasykę gatunku Pilsnair - bo o nim mowa - to lekkie piwo o zaznaczonej goryczy, chmielone czeskimi odmianami chmielu. Idealne do śniadania, do obiadu, do kolacji.
[opis producenta, fb]
Dodał: Barcelonismo - 2019-01-27 08:05:16

oceny Oceny

Użytkownicy 6,4 / ilość: 5
Goście 0 / ilość: 0
średnia6,4 / ilość: 5

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
ekoman69
starstarstarstarstar

2019-04-26 16:55:05
Barwa miodowo-pomarańczowa, mętne. Piana przy nalaniu ładna, gęsta, kremowa, lecz dość szybko redukuje się do cienkich chmurek i delikatnego lacingu. W zapachu mokre zboże. W smaku przede wszystkim dużo nut chlebowo - zbożowych i trochę dziwna goryczka - z początku ledwie wyczuwalna, ale po chwili lekko gryząca i zalegająca. Coś nie do końca tu gra, brak harmonii w smaku, ale oczywiście da się wypić. Warka 30.11.2019. Kupione za 7,70 zł w sklepie z kraftami.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 7 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2019-03-27 21:18:02
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca szczątkową formę lacingu na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza miodowa, nie do końca klarowne i przejrzyste, stosunkowo mocno zmętnione. W zapachu nuty zbożowe, lekki aromat mokrej szmaty, subtelna owocowość oraz ziołowość, podbudowa słodowa. W smaku wchodzi efekt drzewnego akcentu połączony z drożdżowym finiszem, goryczka lekko zalegająca o profilu ziołowym, nienajgorsza kontra kwaskowa, doza kwiatowych posmaków, nadal aktualne zboże, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel od browaru Hopito, etykieta graficznie jak kartka z zeszytu pięciolatka, w miarę dobrze opisana. Warka 21.01.2020. Mało aromatyczny ten Bohemian Pilsner, dość wodnisty. Niby nie ma większych wad, ale zalet też ciężko się doszukać... Browar Hopito jest w mojej opinii średniakiem jak na polskie realia i tym wyrobem tylko to potwierdził, ode mnie 6 z ogromnym minusem.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.