Hopito Oh Mango
Hopito Oh Mango
Hopito Oh Mango
% alk. 4.2
Blg 10.0
5903357304768addbarcode

Orzeźwiające, słodko-kwaśne piwo górnej fermentacji, z dodatkiem mango.
Dodał: marti86 - 2021-06-28 08:44:50

oceny Oceny

Użytkownicy 6,95 / ilość: 20
Goście 0 / ilość: 0
średnia6,95 / ilość: 20

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość

2021-07-16 17:29:48
Sour Ale, a prawie jak Pastry Sour Ale. Zamiast słodyczy z laktozy wolałbym gorycz z chmielu, której tu nie ma w ogóle. Wygląd oranżady pomarańczowej - i-den-ty-ko! Kwaskowatość na minimalnym poziomie. Na rynku są poziom lepsze Mango Sour (vide Maryensztadt czy Funky Fluid), które mają jakiś charakter. Dopiję, ale bez zachwytu. Nic specjalnego.
awatar
jover
starstarstarstarstar

2021-07-14 22:24:49
zapach mango, vibowit o smaku multiwitaminy, wysycenie podczas nalewania wydaje się mocne ale w rzeczywistości jest średnie, lekko musujące, w smaku dominuje średni- kwas, owocowa słodycz w tle, jogurt który wychodzi coraz bardziej z czasem, nie jest ulepem, gorycz bardzo niska, wydaje się być bardziej od owoców niż od chmielu, ogólnie średnie, jednowymiarowe, laktoza strasznie tłumi wysycenie przez co nie jest za bardzo orzeźwiające, cena 6,99zł
awatar
Gandalfino
starstarstarstarstar

2021-07-05 06:27:01
Jasny, świetlisty pomarańcz. Piana też w tej chromatyce. Jogurt z mango w aromacie.
Orzeźwiający, lekki kwas z dobrym owocem. Z akcentami jogurtowymi. Bardzo dobre.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 7 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2021-07-04 19:52:05
Piana praktycznie żadna, biała, drobnoziarnista, dziurawiąca się momentalnie po przelaniu piwa z butelki do szkła i nie pozostająca pod zupełnie żadną postacią, brak lacingu. Barwa ciemniejsza piaskowa idąca w stronę pomarańczowego, nieklarowne i nieprzejrzyste, mocno zmętnione. W zapachu nuty owoców tropikalnych ale bardziej jest to pomarańcza niż mango, dość soczysta multiwitamina, lekki jogurcik. W smaku słodycz połączona z kwaskowym finiszem, ale żeby to było konkretnie mango to nie powiedziałbym... zdecydowanie jogurcik od dodatku laktozy, trochę jednowymiarowe, kwasku również mogłoby być więcej, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel od browaru Hopito, etykieta w niebieskiej kolorystyce, wariactwo graficzne, w miarę dobrze, choć nie wyczerpująco opisana. Warka 03.04.2022. Jak dla mnie to bardziej pastry sour, dużo owocowej słodyczy, lekka kwaskowa multiwitamina. Dość płytkie w smaku, efekt orzeźwienia też nie do końca mnie zadowalający. Nie ma tragedii, ale do szału też daleko. Tym razem Hopito poniżej swojego całkiem wysokiego poziomu tak na 6 z plusem.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.