Jeśli masz możliwość, podaj kod kreskowy piwa. Będzie on w przyszłości wykorzystywany w aplikacji pozwalającej wyszukać piwo w naszej bazie na podstawie zeskanowanego kodu.
Piana powyżej średniej, drobno i średniopęcherzykowa. Barwa całkowicie mętna, soczkowa, ciemniejszy żółty. Zapach niezbyt intensywny, żółte owoce, cytryna, trochę zielska, może nafta. Smak: wysycenie niskie+, mocno gładkie, mocno owocowe, soczyste - jest tu trochę specyficzny jak na ipe styl - mi podchodzi jakieś ciasto owocowe, do tego nuta nafty, białych owoców, delikatna winność/gronowość, niska goryczka - generalnie mimo owoców i tej nuty ciasta o której wspomniałem jest bliżej piwa wytrawnego niż słodkiego, ciało nawet niezłe. Dobra dipa z bardzo ciekawym posmakiem - za samo to warto spróbować. 7,5/10
Barwa cytrynowa, mlecznie trochę zmętniona. Spora piana. Strzępi się powoli. W aromacie nafta, białe owoce i cytrusy. O dziwo, trochę wodniste. Mało gazu. Owocowe raczej niż słodowe. Ta owocowość z palety zbliżonej do aromatu. Goryczka niska, jednak przyjemna. Zostaje ciekawy posmak, coś jakby melon z limonką. Przyjemne piwo.
Piana nie do końca biała, drobno i gruboziarnista, wysoka na około centymetr, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca szczątkową formę lacingu na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza piaskowa, nieklarowne i nieprzejrzyste, mocno zmętnione. W zapachu elegancka gronowość od nelsona, białe owoce, nafta, zbożowość, trochę cytrusa, generalnie wytrawny klimat. W smaku gronowość nadal na pierwszym planie, piwo jest gładkie i wysoce pijalne, goryczka lekko zalegająca o profilu ziołowym, słabsza kontra kwaskowa, białe owoce, cytrusy, ale to nelson nadaje tu ton, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Degustowane w wersji puszkowej, ciekawa oprawa graficzna, dobrze choć nie wyczerpująco opisana. Warka 30.09.2022. Konkretna nie oszukana Dipa, jeśli ktoś lubi gronowe klimaty chmielu Nelson Sauvin będzie ukontentowany, ode mnie mocna 7.
Oko: mętny, jasno-miodowy, przypomina skrystalizowany miód. Piana biała, gęsta, trwała. Aromat: już po otwarciu puszki buchnął: białe owoce i nieco nafty, do tego w tle owoce cytrusowe. Co ciekawe, z puszki więcej daje naftą. Smak: białe owoce i nafta zdominowały smak, na końcu cytrusy. Ciała niezbyt dużo jak na 19 blg. Brakuje goryczki. Po kilku łykach w przełyku zostaje żywiczna goryczka i nieco sztucznej cytryny. Alkohol zakryty. Do powolnej degustacji.
Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach. Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam. Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.
Komentarze:
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny
zbieraczek
Barwa całkowicie mętna, soczkowa, ciemniejszy żółty.
Zapach niezbyt intensywny, żółte owoce, cytryna, trochę zielska, może nafta.
Smak: wysycenie niskie+, mocno gładkie, mocno owocowe, soczyste - jest tu trochę specyficzny jak na ipe styl - mi podchodzi jakieś ciasto owocowe, do tego nuta nafty, białych owoców, delikatna winność/gronowość, niska goryczka - generalnie mimo owoców i tej nuty ciasta o której wspomniałem jest bliżej piwa wytrawnego niż słodkiego, ciało nawet niezłe. Dobra dipa z bardzo ciekawym posmakiem - za samo to warto spróbować. 7,5/10
Gandalfino
W aromacie nafta, białe owoce i cytrusy.
O dziwo, trochę wodniste. Mało gazu. Owocowe raczej niż słodowe. Ta owocowość z palety zbliżonej do aromatu. Goryczka niska, jednak przyjemna. Zostaje ciekawy posmak, coś jakby melon z limonką.
Przyjemne piwo.
Shinodin
Marianek
Aromat: już po otwarciu puszki buchnął: białe owoce i nieco nafty, do tego w tle owoce cytrusowe. Co ciekawe, z puszki więcej daje naftą.
Smak: białe owoce i nafta zdominowały smak, na końcu cytrusy. Ciała niezbyt dużo jak na 19 blg. Brakuje goryczki. Po kilku łykach w przełyku zostaje żywiczna goryczka i nieco sztucznej cytryny. Alkohol zakryty. Do powolnej degustacji.