Hopito Custom IPA
Hopito Custom IPA
Hopito Custom IPA
% alk. 5.0
Blg 12.0
5903357304010addbarcode
ulubione: 1

Uwarzone przez Browar Hopito.
Lekka IPA o smaku i aromacie owoców tropikalnych, chmielone podwójnie, potężną dawką nowofalowych chmieli, na zimno. Inspiracją dla tego piwa była ekipa Sneaker Boyz, która jak my tworzy bez kompromisów.
Piwo jasne, pasteryzowane, niefiltrowane.
Skład: woda, słody jęczmienne, słody pszeniczne, płatki owsiane, płatki pszenne, chmiele, drożdże.
Dodał: Barcelonismo - 2018-07-12 10:56:48

oceny Oceny

Użytkownicy 6,73 / ilość: 11
Goście 5 / ilość: 5
średnia6,19 / ilość: 16

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Na razie brak komentarzy. Twój może być pierwszy.
awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
prisoner
starstarstarstarstar

2020-04-26 21:51:09
Aromat konkretnie owocowy, tropikalny i cytrusowy. W smaku soczkowate, orzeźwiające, dobrze nachmielone z fajna żywiczną goryczką.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2018-11-27 21:38:45
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca całkiem ładny i trwały lacing na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza piaskowa, mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste, na powierzchni unoszą się drobinki drożdżowe. W zapachu eleganckie nuty egzotyczne, bomba owocowo - cytrusowa, pewna doza soczkowości, karmelowe oraz żywiczne klimaty, podbudowa słodowa. W smaku egzotyka utrzymuje się, soczkowość nabiera ciała, a całość dopełnia mocna karmelowa słodycz, aftertaste jest natomiast ewidentnie żywiczny, goryczka lekko zalegająca o profilu owocowym, słabsza kontra kwaskowa, gładka tekstura dzięki płatkom owsianym, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od browaru Hopito, etykieta w granatowej kolorystyce, solidnie wykonana graficznie, w miarę dobrze opisana. Warka 12.10.2019. Niby sesyjna IPA, ale podwójne chmielenie na zimno nadało potężnego aromatu przez co mamy również dużo treściwości jak na wersję session. Moje drugie piwo z browaru Hopito, o niebo lepsze od ich amerykańskiej pszenicy. Może po ogrzaniu nieznacznie przegięty jest karmel, ale pijalność spada tylko nieznacznie. Mocno chmielowy wyrób, jak najbardziej na plus, ode mnie tym razem 7.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
Gość
awatar
Gość

2018-08-08 15:00:26
Bardzo nijakie... Oczywiście pijalne i można wypić bardzo szybko ale to dlatego, że jest totalnie puste. Rozumiem, że to ma być piwo lekkie ale chmielu prawie w ogóle nie czuć w smaku. Piwo mocno słodowe i ogólnie mało przyjemna średnia goryczka, która nie ma nic wspólnego z cytrusami... daje 4/10
awatar
Gość
awatar
Gość
2019-05-21 14:21:31
na pewno to piwo???
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.