Hop Hop Apa
Hop Hop Apa
Hop Hop Apa
% alk. 5.2
Blg 13.0
5903031400533addbarcode

Składniki: woda, słody jęczmienne (Pale Ale, Wiedeński, Pilzneński, Karmelowy), słód pszeniczny, chmiel, drożdże
Piwo pasteryzowane
Nad recepturą panuje Doctor Brew.
Wyprodukowano w Browar Kościerzyna Sp. z o. o.
Dodał: Thesloma - 2018-12-16 13:57:10

oceny Oceny

Użytkownicy 4,33 / ilość: 3
Goście 0 / ilość: 0
średnia 4,33/10 / ilość: 3

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2019-03-31 20:24:06
Piana nie do końca biała, z elementami beżu, w miarę gęsta i puszysta, wysoka na około półtora centymetra, powoli dziurawiąca się, pozostawiająca trwały i interesujący lacing na ściankach szkła, plus za nią. Barwa ciemniejsza miodowa, w miarę klarowne i przejrzyste, nieznacznie tylko zmętnione. W zapachu tragedia, znikomy aromat karmelowy, bardzo odległa żywica, o cytrusach możemy tylko pomarzyć, nie zapowiada się nic dobrego. W smaku to tylko się potwierdza, nie wiem czy trafiłem na wadliwą partię, ale tutaj ewidentnie coś nie gra, a raczej wszystko nie gra, czuć żelazo, dużo żelaza, lekki karmel i długo długo nic... dodatkowo wyczuwam również dms w postaci gotowanych warzyw... goryczka zerowa, kontra kwaskowa również, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od Doktorów, etykieta w czarnej kolorystyce, z grafiką borsuka na froncie, w miarę dobrze opisana. Warka 20.07.2019. Wadliwa partia ewidentnie, w smaku żelazo, karmel i gotowane warzywa...jedyny plus to całkiem ładna piana, ale przy słabym zapachu i fatalnym wręcz smaku to marne pocieszenie... Nie dopiłem butelki, gdybym się uparł może i dałbym radę, ale po co... 2 ode mnie, inne piwa z tej serii były całkiem znośne, to odstaje od grupy w sposób wyraźny.
oceny Oceny użytkownika:
2 ( smak: 2, zapach: 2, wygląd: 2 )
awatar
Thesloma
starstarstarstarstar

2018-06-30 22:25:41
Zapach : słodowy a mianowicie pale ale dość specyficzny dla stylu , potem delikatnie cytrusy i karmelowość.

Smak : Są delikatne cytrusy pojawiające się wraz z goryczką , sporej części dopełnia karmel. Nie jest to karmel zalepiający a dający słodycz. Goryczka jest subtelna choć wyczuwalna.

Moim zdaniem dobre podejście tego browaru , dobry start jeśli to nie odłam doctor brew skoro czuwają nad recepturą. Dla mnie to jest 7/10 czyli dobra jakość klasyczna dla piw kraftowych.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010