Hey Alexei
Hey Alexei
Hey Alexei
% alk. 10.0
Blg 30.0
5907771341408addbarcode

Ciemne, mocne i złożone w smaku piwo o zdecydowanie palonym charakterze - za te cechy RIS jest ceniony na całym świecie. W klasycznym wydaniu lub z ciekawymi dodatkami.
Dodał: Ryu - 2022-01-14 13:03:36

oceny Oceny

Użytkownicy 7 / ilość: 2
Goście 0 / ilość: 0
średnia7 / ilość: 2

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2022-02-16 10:33:17
Piana beżowa, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca szczątkową formę lacingu na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza rubinowa, nieklarowne i nieprzejrzyste, stosunkowo mocno zmętnione. W zapachu oj tonka marcepan, suszone owoce, karmel, paloność  ciut wanilii, czekolada....W smaku bardzo słodkie, marcepan, karmel, czekolada, palona głębia, dobrze zamaskowany alkohol jedynie delikatnie rozgrzewający przełyk, gesta i oleista faktura, ciekawa kontra kwaskowa, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od AleBrowaru, etykieta klimatycznie wykonana graficznie, dobrze i wyczerpująco opisana. Warka 15.11.2022. Degustowane świeże bez leżakowania, dla mnie trochę zbyt słodkie, przyciężkie...leżak nie jest tu wskazany. 7 dam, ale nie więcej, charakter Risa przysłonięty przez marcepan tonki
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.