Herrenhäuser Premium Pilsener
Herrenhäuser Premium Pilsener
Herrenhäuser Premium Pilsener
% alk. 4.8
Blg 11.7
4840032003817addbarcode

Warzone przez Privatbrauerei Herrenhausen z Hanoweru.
Klasyczny niemiecki pils, receptura od 1868 roku. Warzone zgodnie z bawarskim prawem czystości z 1516 roku. Pasteryzowane.
Składniki: woda źródlana, słód jasny jęczmienny, chmiel.

Piwo dosyć ładnie się prezentuje, jest złociste z grubą czapą dosyć trwałej piany, jednak w smaku oferuje zbyt niską chmielowość i goryczkę (i dosyć niespodziewaną owocowość), by iść w szranki z topowymi niemieckimi pilsenerami, ale jako lager jest dosyć przyzwoite.
Dodał: nietzsche - 2017-09-25 13:57:58

oceny Oceny

Użytkownicy 5,67 / ilość: 6
Goście 7,5 / ilość: 2
średnia6,13 / ilość: 8

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2018-03-11 15:16:17
Piana biała, drobno i gruboziarnista, raczej słabej jakości, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, nie pozostawiająca trwałego lacingu na ściankach szkła. Barwa ładna ciemniejsza słomkowa, brak widocznych śladów zmętnienia. W zapachu mocne nuty słodowe, zbożowe klimaty oraz podbudowa ogrzaniu niestety lekka alkoholowa woń. W smaku słodkie, z nietypowym karmelowym posmakiem, dużo słodowości mniej zboża, załącza się nie do końca naturalna landrynka, goryczka iluzoryczna, słaba kontra kwaskowa, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od niemieckiego browaru, etykieta prosta, minimalistycznie wykonana graficznie. Warka 16.06.2018. Pite po pilsie od Warburgera i to do niego się odniosę. W porównaniu do swojego krajowego konkurenta, zdecydowanie bardziej słodki i pełny w smaku, na minus natomiast alkoholowe posmaki i chemiczna landrynka w tle. Generalnie rzecz ujmując jak na niemiecki wyrób szału nie ma i ocenię je tak samo jak poprzednika czyli na 5 z plusem.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 5 )
awatar
Gość
awatar
Gość

2017-10-12 23:03:41
Kupiony w jednym z hipermarketów w Polsce. Zwyczajny, prosty, w miarę dobry pils.
awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2017-09-23 22:09:50
Wygląd: Jeżeli smakuje tak jak wygląda, to będzie dobrze, kolor złocisty, obfita piana pozostawiająca gęsty lacing.
Zapach: Zapach jest co najmniej dziwny jak na pilsa, mocno owocowy i, o dziwo, dominują tu banany i pomarańcze, jakie dolniaki mogły to zrobić? Jest też bandażowo-szmaciana nuta głubczycka i trochę warzyw.
Smak: W smaku już niby bardziej przypomina niemieckiego pilsa, ale jest niestety zbyt nisko wysycone, dziwny posmak chmielowy, trochę metaliczny, goryczka tępawa, ale niewielka, jest dosyć pełne, ale może to przez okrutnie niskie wysycenie, trochę owocowości i kwiatowości, delikatna siarka. Ok., jako lager, jako pils jest cienkie.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 6, zapach: 3, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.