HedgeHog Wheat IPA
HedgeHog Wheat IPA
HedgeHog Wheat IPA
% alk. 5.1
Blg 15.0
brak koduaddbarcode

HedgeHog Wheat IPA to klasyczne połączenie India Pale Ale oraz piwa pszeni słodyczą owoców, przywodzi na myśl wszystko to co kochamy w IPA. W kontrze do amerykańskiego rodowodu piwa, znajdziemy sporą dawkę słodu pszicznego. Baza piwa czyli IPA to bujnyaromat cytrusów, zarówno w smaku jak i w aromacie. Piwo kusenicznego za sprawą którego cała kompozycja jest lekka, świeża i jeszcze bardziej pijalna. Uważaj to może być Twoje najlepsze orzeźwienie tego roku.
Dodał: moreno666 - 2018-08-25 11:46:24

oceny Oceny

Użytkownicy 6,69 / ilość: 13
Goście 7,5 / ilość: 2
średnia6,8 / ilość: 15

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
paka1285
starstarstarstarstar

2019-05-25 22:04:52
Dziwne. Lekko karmelowe w smaku i aromacie. W ogóle nie czuć pszenicy. Goryczka średnio wysoka. Generalnie szału nie ma.
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2019-01-05 21:34:00
Piana biała, drobno i gruboziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca jako taki lacing na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza miodowa, mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu przyjemne nuty cytrusowe, owocowe klimaty, lekka żywica, mało pszenicznych aromatów, karmel, podbudowa słodowa. W smaku więcej pszenicy, coś jakby suszone owoce, sporo karmelu, goryczka lekko zalegająca o profilu ziołowym, słabsza kontra kwaskowa, żywica wraz z ziołami. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta w czarnej kolorystyce elegancko wykonana graficznie, w miarę dobrze opisana. Warka 27.08.2019. Solidna wersja stylu, choć nie wybijająca się niczym specjalnym. Według mnie doświadczamy tutaj za dużo żywicy oraz karmelu względem cytrusów, czy chociażby posmaków pszenicznych. 6 z plusem to moja ostateczna ocena
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
awatar
Gość
awatar
Gość

2018-09-30 12:20:45
Poza słodami i chmielem żadnych dodatków niesłodowanych nie ma a słód jęczmienny przed pszenicznym ? czyżby normalna ipa? Ciemno herbaciane z opalizacją. Mimo agresywnego nalewania piany zaledwie atol. Szczątkowy lacing.
Pachnie słodem karmelowym (chciaż w zasypie nie ma) i skopaną pasteryzacją. Czyli po całości słodkość w aromacie.
Wysycenie prawie nie istnieje. Na szczęście odsłodowej słodyczy kontrę stawiają dzielnie chmiele i zdobywają przewagę już w pierwszym łyku. I tylko to ratuje to piwo, bo oprócz goryczki ( i to nie do końca przyjemnej) to nie ma w nim nic. Pustka i wodnistość. No, może retronosowo jakieś tam owoce majaczą. O pszenicy ktokolwiek widział, ktokolwiek wie? Może mam halucynacje, ale te 5,1 alkoholu grzeje. Chyba najsłabsze piwo z serii. A kolor literek najładniejszy, złoty.
awatar
Thesloma
starstarstarstarstar

2018-07-25 19:09:15
Zapach : profil karmelowo - żywiczny z delikatnymi wstawkami cytrusowymi

Smak : dość delikatne i gładkie , z delikatną goryczką plus karmel oraz miejscami żywiczność z cytrusami.

Nie powaliło mnie na kolana to piwo , takie nie zaskakujące , sporo karmelu który po czasie staje się męczący. Mało goryczki i mało poczucia pszenicy.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.