HedgeHog Vermont IPA
HedgeHog Vermont IPA
HedgeHog Vermont IPA
% alk. 5.5
Blg 14.0
5906395318155addbarcode
ulubione: 1

HedgeHog Vermont IPA to świeża, jeszcze bardziej pijalna, jeszcze bardziej soczysta oraz dużo bardziej aromatyczna klasycznego American IPA. Obfite chmielenie na aromat powoduje, że trzymasz w ręku owocową bombę. W aromacie i smaku znajdziesz tu mnóstwo soczystych cytrusów, ananasa, melona i cytrynę. Całość idealnie komponuje się ze średnią goryczką oraz przyjemną zbożową słodowością. To zdecydowanie najbardziej kłujący owocowami HedgeHog. Opis z etykiety. Piwo pasteryzowane i niefiltrowane. Składniki : woda, słody pale ale, pszeniczny, płatki owsiane, chmiele: Tomahawk, Citra, Mosaic, Amarillo, drożdże.
Dodał: jacelinho - 2019-01-15 08:22:15

oceny Oceny

Użytkownicy 6,2 / ilość: 5
Goście 7 / ilość: 1
średnia 6,33/10 / ilość: 6

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
matiwi
starstarstarstarstar

2019-05-07 22:07:04
To co od samego początku degustacji cieszy to ładny tropikalny zapach, choć niezbyt intensywny. Bardzo niskie wysycenie powoduje minimalną pianę, choć lancing jest widoczny. Barwa piwa jest przyjemna dla oka lekko cię mniejsza i mętna. W smaku wyraźna harmonia wszystkich aromatów. Jest po trochu egzotyki goryczki słodyczy i kwasowości. Choć obecne w modzie piwnej, króluje mocne nachmielenie i tropikalne nuty to opisywane piwo pije się bardzo dobrze z uwagi właśnie na harmonię smaków, pijalność bez chmielebia na siłę.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 8 )
awatar
Jacelinho
moderatorstarstarstarstarstar

2019-01-15 11:19:22
Barwa taka ciemna pomarańcz , zmętnione , piana niezbyt obfita i nawet trwała. Zostawia solidny lacing. Wg mnie za ciemne jak na New England , bardziej taka American IPA . W aromacie niezbyt intensywny aromat owoców , trochę karmelu. Nie jest to bomba tropikalna , choć jest powyżej średniej. W smaku niskie nasycenie , jest orzeźwiające , są owoce tropikalne choć tak jak w aromacie trochę za mało. Niska goryczka jak to w Vermoncie. Nie jest wodniste , ani jakoś szczególnie pełne. Gładkie piwo , płatki owsiane zrobiły swoje. Ogólnie jest to dobre American IPA ale jako New England trochę średnie. Przypomina mi Vermonta z Pinty , który też był bardziej American IPA niz New Englandem. Choć tam na etykiecie napisali że to American IPA a nazwa piwa to Vermont IPA. Ogólnie HedgeHog zrobił niezłe piwo choć w tej kategorii jest wiele lepszych wyborów w podobnej cenie tych 8,60 które dałem za oceniane piwo. Warka 05.06.2019
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010