HedgeHog Cherry Milkshake Stout
HedgeHog Cherry Milkshake Stout
HedgeHog Cherry Milkshake Stout
% alk. 4.3
Blg 14.0
brak koduaddbarcode

HedgeHog Cherry Milkshake Stout to delikatne i kremowe piwo o aromacie czekolady oraz wyrazistym i wyrafinowanym smaku. Mocno wyczuwalny charakter palonych słodów łączy się z mleczną czekoladą. Doskonałym uzupełnieniem czekoladowej nuty są owoce wiśni. Lekka kwasowość owoców idealnie balansuje słodycz pochodzącą z laktozy.
Dodał: edin.dzeko - 2018-12-15 10:19:38

oceny Oceny

Użytkownicy 6,7 / ilość: 10
Goście 6,4 / ilość: 10
średnia 6,55/10 / ilość: 20

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2019-01-05 21:30:44
Piana beżowa gruboziarnista, momentalnie dziurawiąca się i opadająca po przelaniu piwa z butelki do szkła i nie pozostająca pod zupełnie żadną postacią, brak lacingu. Barwa ciemniejsza rubinowa wręcz czarna, dość mocno zmętnione, nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu przyjemne nuty mleczne, paloność, czekolada oraz karmel, w tle wiśniowe akcenty, podbudowa słodowa. W smaku elegancki mleczny aromat, goryczka adekwatna do stylu, dobra kontra kwaskowa o profilu wiśniowym, deserowy klimat, palony aftertaste, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta również w czarnej kolorystyce, ciekawie wykonana graficznie, w miarę dobrze opisana. Warka 31.10.2018. Całkiem smaczny mleczny stout z wiśnią w tle, pijalność stoi na wysokim poziomie, deserowy, ale nie przesłodzony. Konkretna propozycja od Hedgehoga warta minimum 7.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
Gość
awatar
Gość

2018-09-03 07:52:09
Tragedia dawno nie wylałem piwa a to poszło w kanał. Gdybym takie piwo sam zrobił to byłbym na siebie wściekły.... Tyle w temacie - odradzam.
awatar
Gość
awatar
Gość

2018-05-26 06:04:34
Nieprzenikniona smoła. Piana na jeden palec. Szybko opada do nikłej tafli. Beżowa.
W aromacie wiśnie i kawa, przy czym owoc dominuje. W tle czekolada.
Płasko ? wysycenie na minimalnym poziomie ? słodko i kwaśno. Bardzo deserowy charakter. Słodycz jednak nie jest nachalna ? ma charakter kawowo czekoladowy. Kwasowość kawy ładnie współgra z kwaskiem od wiśni. Bardzo naturalny smak tych owoców. Goryczka w zasadzie nie istniej. Może w posmaku wraz z umiarkowaną palonością. Trzeba pochwalić brak największej bolączki takich piw, czyli pestkowość ? tu jej nie ma. Dawno nie piłem nic z tej serii i jestem pozytywnie zaskoczony. Może tylko, jak na mój gust, zbyt mało jest laktozy. No po prostu w smaku trochę mi brakuje ?milku?. ?
Udało się coś trudnego ? deserowość połączyć z dużą pijalnością
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010