Havlickuv Brod Rebel Horka 11
Havlickuv Brod Rebel Horka 11
Havlickuv Brod Rebel Horka 11
% alk. 4.5
Blg 11.0
IBU 32
brak koduaddbarcode

Jasny lager warzony dla miłośników piwa z wyższą goryczką.
Silny posmak i mocny aromat chmielowy podkreślają indywidualność tej tradycyjnej technologii warzonego piwa. Podobnie jak w przypadku innych piw Rebel Hořká 11 jest główną fermentacją w otwartych kadziach i dojrzewaniem w niskiej temperaturze w zbiornikach do piwa leżakowego. Dzięki temu piwo ma mieniący się złoty kolor i bogatą kremową pianę.
Dodał: Luki1968 - 2021-09-16 10:58:44

oceny Oceny

Użytkownicy 5,4 / ilość: 5
Goście 0 / ilość: 0
średnia5,4 / ilość: 5

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2021-12-25 02:03:49
Wygląd: prawie chciało wyskoczyć przy otwieraniu, spora piana, nawet ładna, bardzo ładny lacing, krążkowy, płaczący, gęsty, natomiast sam barwa niezbyt, blada słomka jak w niemieckim pilsie
Zapach: fajnie czuć chmiel żatecki, tak korzennie, natomiast poza tym nic nie czuć poza taką mineralnością wody, jakbym wąchał nachmieloną wodę.
Smak: W smaku jest podobnie jak w zapachu. Owszczem goryczka fajna, obstawiałbym więcej niż deklarowane 33 IBU, nachmielenie fajne, gdyby nie taka kajzerka w finiszu (słód + diacetyl jak mniemam) to bym pomyślał, że piję Tyskie lub Żywca tylko dobrze nachmielone. Niemniej tu nie jest dobrze, przypomina mi taką serię piw Jagiełły (chyba single hopów), które również były goryczkowe i dobrze nachmielone, ale smakowały jak woda, a to piwo tak właśnie smakuje. Havlickuv Brod jest strasznie słaby browarem, więc nie spodziewałem się niczego dobrego, ale takie porażki również. W Czechach to bardzo tanie piwo, w Polsce już mniej, bo płaciłem za nie 4 zł, ale przez to nie staje się lepsze, to ekonomiczny syf. Jedyny plus to nachmielenie.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 3, zapach: 4, wygląd: 6 )
awatar
ArdianK
starstarstarstarstar

2021-09-15 13:13:30
Jest goryczka! Jestem pozytywnie zaskoczony, bo kolejny raz Czesi potrafią niskim kosztem zrobić dobrego lagera przewyższającego nasze koncerniaki o stokroć. To piwo kosztowało 1,70zł!!! Niesamowity kraj, Kocham Czechy
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 5, wygląd: 5 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.