Haust American Brown Ale
Haust American Brown Ale
Haust American Brown Ale
% alk. 5.8
Blg 14.0
IBU 35
brak koduaddbarcode

Uwarzone przez zielonogórski minibrowar Haust. Jest to niefiltrowane i niepasteryzowane piwo o gatunku American Brown Ale. Data przydatności do spożycia tego piwa wynosi 21 dni od dnia butelkowania. Uwarzone z chmielami: Iunga, Mosaic oraz Centennial. Autorem receptury tego piwa jest Adam Czogalla. Barwa brązowa z rubinowymi przebłyskami, wyraźnie mętna. Piana beżowa, gęsta i wysoka po nalaniu. Składa się z drobnych i średnich pęcherzy, długo się trzyma i pozostawia ładne ślady na szkle. Na koniec opada do zwartej warstwy i w tym stadium utrzymuje się do końca. Aromat średnio intensywny, nuty karmelowe wymieszane z chlebowymi, do tego lekkie akcenty orzechowe, słód i delikatny powiew chmielu. W smaku połączenie delikatnej kawy z karmelem, lekko przypieczony słód oraz na końcu całkiem przyzwoita, lekko cytrusowa goryczka. Wysycenie niskie.
Dodał: Stacher93 - 2014-07-10 14:23:48

oceny Oceny

Użytkownicy 8 / ilość: 1
Goście 0 / ilość: 0
średnia 8/10 / ilość: 1

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Stacher93
moderatorstarstarstarstarstar

2014-07-12 18:37:15
Drugie piwo jakie miałem okazję pić z Hausta.Ogólnie bardzo lubię piwa w stylu brown ale.Tym razem również mnie nie zawiodło, mocno deserowy profil, słodycz, karmel ale i do tego kawowa goryczka i kochane przeze mnie akcenty orzechowe.Treściwe, dobrze ułożone, może te wysycenie troszkę za niskie, ale można mu wybaczyć.Napiłbym się go jeszcze raz i z pewnością chciałbym kiedyś popróbować innych piw z tego browaru.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
jarrro
starstarstarstarstar

2014-07-10 18:24:18
Ktoś po chamsku dał temu piwu najniższą notę. Mimo że nie piłem tego trunku, pragnę oznajmić, że ten gatunek reprezentuje piwa gorzkie.
Dziwi mnie takie postępowanie, gdy czegoś nie lubimy, to oceniamy negatywnie? Lubię wysokie kobiety. Czy to znaczy , że niskie średnie kobiety mam darzyć niechęcią? Jakoś nie oceniam piw słodkich , bo ich nie lubię.
awatar
lukas85
starstarstarstarstar
2014-07-10 18:58:52
Nie tylko temu piwu się oberwało, wszystkie nowe co się pojawiają mają po kilka ocen 1 od gości, czyli ktoś sobie jaja robi i ocenia w ten sposób. Ostatnio dodałem do Katalogu Łebską koronę i niedługo po mojej ocenie tego piwa pojawiły się 3 oceny na jeden, od jakiegoś gościa (debila). Dla mnie na tej stronie powinien być jakiś filtr na takich ludzi.
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010