Harpagan Witeź Hardbassu
Harpagan Witeź Hardbassu
Harpagan Witeź Hardbassu
% alk. 6.7
Blg 20.0
5907637971404addbarcode

Jak się dorobić mieszkając na blokowiskach Moskwy?
Z tego co wiemy od naszych ziomków, to jest tylko jedna opcja. . . . Handel dywanami. Ponoć w Matuszce Rosiji jest to ULTRA lukratywny biznes. Wiecie, nowobogacki styl życia wymaga towarów najwyższej jakości. A Aleksiej o tym dobrze wiedział. Potrzebował tylko kilku lat przemycania tego dobra z Iranu by odpicowana wołga z największym spojlerem i najmocniejszym subwooferem była jego. Do tego załatwił sobie na chatę wielkie kolumny 5w1. No i oczywiście wakacje pod palmami w Złotych Piaskach! I to co roku! True slavic warrior, za którym płynie wieczne brzmienie hardbassu!
Dodał: David_Haye - 2020-03-24 08:54:35

oceny Oceny

Użytkownicy 6,83 / ilość: 6
Goście 0 / ilość: 0
średnia6,83 / ilość: 6

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
ArdianK
starstarstarstarstar

2021-02-06 12:22:34
Drugi raz w życiu spotykam się z tak idealnie kokosową IPĄ. Pierwsza była dziełem browaru z Portugalii. Tutaj mamy przepiękną bursztynową barwę, w aromacie praktycznie tylko kokos i żywica. W smaku jest perfekcyjny balans i kokosowo-marakujowe akcenty. Bardzo dobre piwo!
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 9, wygląd: 9 )
awatar
Jacelinho
moderatorstarstarstarstarstar

2021-01-14 23:16:40
Barwa bursztynowa , zmętniona konkretnie choć nie całkowicie. Pływają jakieś syfy. Piana biała , drobna , szybko znikła i nie zostawia lacingu. W aromacie czuć ananas i wiórki kokosowe. Możliwe że zielone jabłko też , czyli utlenienie. Pewny nie jestem. Pachnie spoko , choć marakui nie czuć. Choć ja bym powiedział że połączenie ananasa i wiórek kokosa daje taki aromat który przypomina zielone jabłko. Mi się bardzo podoba ten zapach. W smaku to jest zdecydowanie za słodkie , wiem że Pastry ale nawet mi ta słodycz twarz wykrzywiło. Teraz wiem dlaczego butelka 0.33. Lubie słodkie rzeczy ale to jest powyżej mojego progu słodyczy dopuszczalnej do organizmu. Jest ananas i wiórki kokosowe dalej wyczuwalne , choć tych 20 blg nie czuć , średnie te ciało. Goryczka niska wiadomo , niski gaz. Nie czuć alko. Wiem że piwo nie najświeższe , może te zielone jabłko faktycznie jest , ciężko mi powiedzieć. Da się to pić , wiem że są ludzie którzy powiedzą że to świetne , dla mnie dobre ale więcej niż małą butelkę bym nie dał rady. Tak miało być i jest to dobre , choć nie dla mnie stworzone. Warka do 27.02.2021
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 8, wygląd: 4 )
awatar
David_Haye
starstarstarstarstar

2020-03-23 22:23:52
No owocowo w aromacie. Jest ananas. Jest kokos, więc mamy skojarzenie z pinacoladą. Laktoza też jest wyczuwalna. Piana niska, drobnopęcherzykowa. Barwa złocisto-żółta, zamglona. Nie jest to ani barwa soczysta, ani zmętnienie hazy. W szkle poza kokosowo-ananasowymi akcentami mamy cytrusy. Też lekka nuta alkoholowa. Marakuja gdzieś na granicy sugestii, ale wyczuwam zielone jabłko. Czyżby z utlenienia? Wysycenie oczywiście niskie, ale jest lekkie musowanie. No w smaku pinacolada. Smak kokosowy i ananasowy bardzo wyraźny i fajnie się łączy. Fajne ciało. Piwo jest naprawdę konkretnie gęste. Jest gładkie od dodatku płatków i to owsianych i to pszenicznych. Z parametrów wynika, że prawie 3,5 % ekstraktu zostało na słodycz i czuć to. Słodziak jest. Nazwa wkońcu Pastry zobowiązuje. Jest w smaku wyczuwalny ten jabłkowy klimat. Ja wiem, że to wada, ale akurat tutaj mi to nie przeszkadza. Jabłko dodaje tu orzeźwienia, do tego oceanu słodyczy. Jest delikatnie wyczuwalny alkohol. Ta pulpa marakuji gdzieś się tu zgubiła i trochę ubolewam nad tym. Piwo mi dość smakuje, jest też konkretne, choć z wadą.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.