Harpagan Sroga Werwa
Harpagan Sroga Werwa
Harpagan Sroga Werwa
% alk. 7.5
Blg 18.5
brak koduaddbarcode

Uwarzone ptrzez Browar Harpagan.
Czysta, niczym nieposkromiona siła i piękna dusza.
Życie w małej wiosce bywa niebezpieczne, a nawet mega niebezpieczne. Spokojną, codzienną sielankę może przerwać atak potworów! Pracujesz na polu, wciągasz sieci na ryby do łódki, czy zbierasz dzikie grzyby shitake, a tu wyskakuje gigantyczna ćma, wściekła ośmiornica albo magiczny wilk. No nie ma lekko. Bywa, że na osadę czyha jakiś lubieżny demon czy oszalały ninja... W takich właśnie sytuacjach do akcji wkracza Shinzō! Haja! Bohaterski sumita, obrońca uciśnionych, niezwyciężony protektor! Lepiej nie zadzierać. Noga, ręka, mózg na ścianie. Instant. No i ten uśmiech z wyrwą!
Werble
Tadam
Przed Wami nasze najnowsze dzieło - SROGA WERWA - New England Double IPA! Jest soczyście, słodko i treściwie! Podwójna dawka Sabro oraz Sorachi Ace na zimno wniosła piękne kokosowe nuty! No co, lubimy kokos w piwie. To tak, gdybyście jeszcze tego nie załapali.
[opis producenta, fb]
Dodał: Barcelonismo - 2019-05-24 15:24:27

oceny Oceny

Użytkownicy 7,71 / ilość: 7
Goście 0 / ilość: 0
średnia7,71 / ilość: 7

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Na razie brak komentarzy. Twój może być pierwszy.
awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2019-05-27 15:04:12
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca jako taki lacing na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza miodowa, mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu świetne nuty owocowe, egzotyczne klimaty, spora dawka cytrusów, żywica i lekka sosna, karmel oraz kwiatowość, podbudowa słodowa. W smaku naprawdę słodkie, mocno owocowe, goryczka lekko zalegająca o profilu egzotycznym, słabsza kontra kwaskowa, pełna i treściwa faktura, sporo karmelu, dobrze zamaskowany alkohol, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta w czerwono-zielonej kolorystyce, ciekawie wykonana graficznie, w miarę dobrze opisana. Warka 14.12.2019. New England od Harpagana, mało orzeźwiający...ale treściwy i pełny, dużo owoców i egzotyki. Zabrakło nieco więcej kontry goryczkowej, żeby dać wyżej niż 7, aczkolwiek pijalność nieziemsko wysoka, można się zaskoczyć.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.