Harpagan Spojler Uniesienia
Harpagan Spojler Uniesienia
Harpagan Spojler Uniesienia
% alk. 6.0
Blg 14.0
5907637971589addbarcode

Styl: Tropical New England / Hazy India Pale Ale
Chmiele: Trident & Galaxy & Simcoe & Citra & Enigma
Hop Rate: 18 g/L
Drożdże: WLP06

Oto Spoiler Uniesienia! O co tutaj chodzi? Jak już wiecie, niedawno wypuściliśmy Spoiler Spełnienia, który był naszym najbardziej nachmielonym piwem w historii! Hoprate 18 g/l + przefermentowanie London Fogami dało bardzo, bardzo fajny efekt, ale my chcieliśmy czegoś więcej! Zostawiliśmy sobie połowę w tanku i postanowiliśmy go jeszcze podkręcić! Tak by był jeszcze bardziej soczysty i owocowy. I wjechały pulpy! Mango, Marakuja, Ananas i Nektarynka! Mamy teraz owocową bombę!
Dodał: JP2137 - 2020-12-02 20:28:41

oceny Oceny

Użytkownicy 7,67 / ilość: 3
Goście 0 / ilość: 0
średnia7,67 / ilość: 3

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
ekoman69
starstarstarstarstar
2021-02-14 20:14:53
Piwko mętne, pomarańczowe. Piana pojawia się na chwilę, ale dość szybko znika do zera. W zapachu czuć owocowe pulpy - głównie mango i marakuję. W smaku również bardzo owocowo. Przyjemny owocowy kwasek przenika się z lekko zestową goryczką. Bardzo orzeźwiające i smaczne. Warka 09.11.2021. Kupione w sklepie z kraftami za 13,40 zł.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 7, wygląd: 8 )
awatar
ArdianK
starstarstarstarstar
2021-02-07 12:46:10
Jest pulpowo. Dużo owoców tropikalnych i znikoma goryczka przy sporym hoprate. W wyglądzie soczek ze znikającą szybko pianą. W aromacie jest ciekawie i owocowo. Solidne piwo
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 7 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2020-12-23 13:20:39
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca szczątkową formę lacingu na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza piaskowa, mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu czuć solidne nachmielenie, białe owoce, cytrusy, kwiaty, trochę żywicy oraz karmelu, egzotyka, tropiki. W smaku owocowość pełną parą, wysoki hoprate daje o sobie znać, nie da się wyczuć pojedynczych owoców, których pulpa została dodana, jest mariaż egzotyczny, przyjemna kontra kwaskowa, gładka faktura, goryczka lekko zalegająca o profilu ziołowym, dużo ciała, jednak nie ma efektu soczkowości, albo jest minimalny, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel od browaru Harpagan, etykieta fajnie wykonana graficznie, dobrze, choć nie wyczerpująco opisana. Warka 09.11.2021. Solidnie nachmielona Tropical Hazy IPA, jest soczyście, choć nie do końca zadowalająco, połączenie pulp zlewa się w jeden egzotyczny klimat i kończy przyjemną, orzeźwiającą nutą kwaskową. Dobre, ale bez większego zachwytu. Ode mnie mocna 7.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.