Harpagan Plantonator Morela
Harpagan Plantonator Morela
Harpagan Plantonator Morela
% alk. 4.0
Blg 10.5
5907637971497addbarcode

Uwarzone przez Browar Harpagan.
Coroczne wzywanie, starcie, bitwa zakończona zwycięstwem. Tym razem naszym łupem padły morele! Plantonator - pół cyborg/pół ogrodnik nie miał najmniejszych szans. Przygotował dla nas kilka nowych nieprzyjemnych niespodzianek, ale to nie stanowiło dla nas większego problemu. Zdobyliśmy owoce do nowej warki naszego Berlinera! Nie wiecie o czym pieprzymy? Musicie więc sięgnąć do historii i przeczytać opis naszej pierwszej przygody związanej z tym piwem! Powodzenia.
Werble
Tadam
Już dziś na rynek wbija nowa odsłona naszego Berliner Weisse! Piwo jest lekkie, kwaśne, orzeźwiające i mocno morelowe! A wszystko za sprawą solidnej dawki pulpy, no i zero aromatów. Jest więc naturalnie. Kolor jest fajniutki, a mętność satysfakcjonująca!
[opis producenta, fb]
Dodał: Barcelonismo - 2020-05-29 19:38:15

oceny Oceny

Użytkownicy 7 / ilość: 1
Goście 0 / ilość: 0
średnia7 / ilość: 1

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2020-06-07 12:38:08
Piana nie do końca biała z pomarańczowymi wstawkami, drobno i gruboziarnista, wysoka na około pół centymetra, dość szybko dziurawiąca się i opadająca, nie pozostawiająca trwałego lacingu na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza pomarańczowa, mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste, na powierzchni unoszą się drobinki z pulpy morelowej. W zapachu przyjemna morelka, lekki zbożowy i słodowy akcent, jest lekko i owocowo. W smaku kwaskowa morela również dominuje na podniebieniu, goryczka iluzoryczna, sporo ciała, mniej pszenicznych klimatów, gładka faktura, dobry efekt ugaszenia pragnienia, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel od browaru Harpagan, etykieta w barwnej, letniej kolorystyce, ciekawie wykonana graficznie, w miarę dobrze, choć nie wyczerpująco opisana. Warka 18.05.2021. Orzeźwiający i przyjemny w odbiorze Berliner, kwaskowa morela nadaje tonu. Udana pozycja na upalny dzień w jaki je degustuje. Ode mnie mocna 7.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.