Harpagan Pils
Harpagan Pils
Harpagan Pils
% alk. 4.7
Blg 11.0
brak koduaddbarcode

Uwarzone przez Browar Harpagan.
Chcemy Wam przedstawić naszą nową serię piw opartą o klasyczne, sprawdzone style. Te piwa nigdy się nudzą, te piwa mogą być świetną okazją do zarażenia się miłością do craftu! Całą swoją energię przeznaczyliśmy by piwa stały na tak samo wysokim poziomie, jak wszystkie nasze inne piwa! Chcemy tą serią trafić do restauracji, knajpek i hoteli! Oczywiście będą też dostępne w zaprzyjaźnionych pubach i na półkach Waszych ulubionych sklepów. Najważniejsze jest jednak by te piwa trafiły do nowych ludzi, którzy jeszcze nie mieli okazji poznać naszego lekko dziabniętego podejścia do życia i piwa! Jeśli nas już znacie, śmiało po nie sięgajcie! Dobra cena i mega wysoka jakość Wam podpasują!
Pils jest totalnie prawdziwy. Jasny, rześki, chmielowy, o wyraźnie zaznaczonej goryczce. Daje satysfakcję przy każdym łyku.
[opis producenta, fb]
Dodał: Barcelonismo - 2019-03-29 10:11:04

oceny Oceny

Użytkownicy 8 / ilość: 3
Goście 0 / ilość: 0
średnia 8/10 / ilość: 3

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
BRYNIU
starstarstarstarstar

2019-08-28 14:12:57
Nie do końca biała piana o drobnej oraz średniej strukturze pęcherzykowej. Opadająca do kożucha. Lacing zerowy - ewidentny jego brak. Barwa słomkowa - zmętniona. Aromat świeży. Rześka podstawa słodowo-chmielowa. W smaku pijalne, świeże oraz zwiewnie ułożona. Nienachalne z lekką, smaczną goryczką nie zalegającą na finiszu na podłożu świeżo-zbożowym.
Wysycenie: średnie
Warka do: 26.10.2019/19
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010