Harpagan Mizianie Mamuta
Harpagan Mizianie Mamuta
Harpagan Mizianie Mamuta
% alk. 6.0
Blg 15.0
brak koduaddbarcode
ulubione: 1

Uwarzone przez Browar Harpagan.
Werble!
Tadam!
Oto Mizianie Mamuta, nasze American India Pale Ale!
Od początku zależało nam by to piwo było wyjątkowo pijalne. By móc usiąść w domowym zaciszu z przyjaciółmi, bądź spotkać się ze znajomymi w pubie i wypić z przyjemnością kilka pint tego piwa. Chyba udało nam się osiągnąć założony cel. Najlepiej sprawdzi się tutaj oklepany do niemożliwości schemat hasła reklamowego: Bogaty aromat i pełnia smaku. No ale zwyczajnie to styka. W końcu trafiła tam wuchta chmielu na cichą i jeszcze dodatkowo wprawiliśmy w ruch hopguna. Citra, Cascade, Mosaic, Calypso, Centennial i Amarillo. Jest dobrze!
A teraz historia! Czekacie na to…
Naszym głównym bohaterem jest Henryk. Wiódł on dość nudne neandertalskie życie w syberyjskiej tajdze. Wiecie, wstać iść nazbierać korzonków na śniadanie, kubek lodowatej wody do tego, potem polowanie z dzidami (spoko sprawa) i spać. A jak wypadała pełnia to i nawet była grupowa kąpiel w przeręblu. Taki standard. Co więc w życiu Henryka było nietypowego?
Henryk bardzo lubił Mamuty. Normalny neandertalczyk powiedziałby, że chyba nawet trochę za bardzo. Stare, jaskiniowe powiedzenie “Nigdy nie miziaj mamuta po brzuszku” nie wzięło się w końcu znikąd. Etykieta pięknie obrazuje o co chodzi. Co ciekawe… Henrykowi się to bardzo podobało i dość często powtarzał swoje próby. Cóż, chyba zwyczajnie sprawiało mu to przyjemność. Good for him.
[opis producenta, fb]
Dodał: Barcelonismo - 2018-03-14 09:38:05

oceny Oceny

Użytkownicy 7,57 / ilość: 7
Goście 8,8 / ilość: 5
średnia 8,08/10 / ilość: 12

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
BRYNIU
starstarstarstarstar

2019-06-07 15:04:53
Drobno-pęcherzykowa piana w kolorze écru. Utrzymująca się dłużej. Lacing bardzo ładnie, obficie oblepił ścianki szkła. Barwa miodowa - zmętniona. W aromacie klasyka gatunku amerykańskich chmieli - bardzo ładnie pachnie. W smaku naprawde bardzo pijalne, pełne i głębokie. Nie szczędzono na zasypie. Bardzo przyjemna ciekawa słodycz skontrowana równie dobrą goryczką! Pięknie ułożone! Solidna AIPA. Śmiało do polecenia.
Wysycenie: średnie
Warka do: 31.05.2019
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010