Harpagan Kuracja Szamana
Harpagan Kuracja Szamana
Harpagan Kuracja Szamana
% alk. 3.5
Blg 8.0
brak koduaddbarcode

Werble!
Tadam!
Oto Kuracja Szamana! Nasza wizja grodziskiego z dodatkiem wędzonych papryczek chipotle. Spokojnie, nie przesadziliśmy. Wszystko się elegancko komponuje. Chipotle tylko podkreśla wędzonkę i nadaje piwu delikatnej zadziorności. Kuracja Szamana uratuje Was w piątek (22 września 2017) o 12:00. Kac zniknie jak ręką odjął. Zobaczycie.
Skąd się wzięła nazwa? Szaman Etalpalli zawsze był otwarty na eksperymenty, przygody i nietuzinkowe rozwiązania. Nie do końca wiemy jak to się stało, ale Etalpalli pewnego dnia trafił do Ciechocinka. Wyobraźcie sobie azteckiego szamana pośród zgrai emerytów w sanatorium. No właśnie. Na początku było bardzo fajnie, ale po kilku tygodniach pojawił się pewien problem. Rok 1976. PRL króluje. U naszego bohatera było krucho z kasą. Zaczął więc gadać z lekarzami w sanatoriach by go zatrudnili. Udało mu się ich namówić na wprowadzenie do oferty starożytnej azteckiej kuracji!
Zabieg polegał na wycięciu serca (aztecki zwyczaj) i umieszczeniu w jego miejscu garści papryczek chipotle. Dzięki odrobinie szamańskiej magii ludzie przeżywali i czuli się doskonale! Jedyny efekt uboczny? Wyjątkowo podwyższone libido. Resztę możecie sobie sami dopowiedzieć. To wtedy właśnie Ciechocinek zdobył swój chlubny tytuł Miasta Rozpusty. Co ciekawe, szaman Etalpalli do tej pory godnie żyje sobie niedaleko tężni...
Premiera podczas Warszawskiego Festiwalu Piwa (21-23 września 2017).
[opis producenta, fb]
Dodał: Barcelonismo - 2017-09-22 11:03:19

oceny Oceny

Użytkownicy 0 / ilość: 0
Goście 0 / ilość: 0
średnia 0 / ilość: 0

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość

2017-09-25 14:38:05
Nie piłem lepszego piwa szkodaże tak cieżko go kupić
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010